$close

Filtry

Zobacz wyniki

Kształcenie na odległość Prawo energetyczne Anglia - programów Prawo energetyczne Anglia Prawo energetyczne , Anglia

Master of Science (MSc): Programy te są studia podyplomowe dla osób, którzy niedawno ukończyli studia licencjackie i chcą poszerzyć swoją wiedzę na poziomie głębokiej i bardziej naukowe. Prawo energetyczne reguluje wykorzystanie zasobów naturalnych do produkcji energii. Studenci, którzy kontynuować karierę naukową w tej sprawie należy się spodziewać, aby omówić tematy istotne d… Czytaj więcej

Master of Science (MSc): Programy te są studia podyplomowe dla osób, którzy niedawno ukończyli studia licencjackie i chcą poszerzyć swoją wiedzę na poziomie głębokiej i bardziej naukowe.

Prawo energetyczne reguluje wykorzystanie zasobów naturalnych do produkcji energii. Studenci, którzy kontynuować karierę naukową w tej sprawie należy się spodziewać, aby omówić tematy istotne dla polityki ochrony środowiska, a także stać się wiedzę na temat przepisów dotyczących kontroli zanieczyszczeń, górnictwa i handlu.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Kształcenie na odległość Prawo energetyczne Anglia - Weź Prawo energetyczne Anglia. Wszystkie Prawo energetyczne program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Zjednoczonym Królestwie
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
University of Sussex Business School
Brighton, Wielka Brytania

Aby uniknąć katastrofalnych zmian klimatycznych, globalne emisje dwutlenku węgla muszą zostać sprowadzone do zera w ciągu kilku dekad. Wymaga to transformacji globalnego syste ... +

Aby uniknąć katastrofalnych zmian klimatycznych, globalne emisje dwutlenku węgla muszą zostać sprowadzone do zera w ciągu kilku dekad. Wymaga to transformacji globalnego systemu energetycznego, zaczynającej się teraz. Na tym magisterskim nauczysz się przyczyniać do tego wyzwania. Zdobędziesz umiejętności i pewność siebie, aby opracowywać i wdrażać politykę mającą wpływ. -
MSc
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Sie 2022
Ośrodek kształcenia
Online