MASTERSTUDIES

Studia niestacjonarne Planowanie rozwoju Europa - Planowanie rozwoju programów Planowanie rozwoju w Europa

Master of Science lub Magister jest studia podyplomowe zazwyczaj w dziedzinie nauk przyrodniczych i nauk społecznych. Mgr może być oczywiście na bazie, opartych na badaniach, lub mieszanina obu.

Planowanie rozwoju edukacji często ma na celu przygotowanie studentów do poruszania złożonych niepewności podczas komunikowania się konkretne cele. Choć termin ten może odnosić się do strategii osobistych lub biznesowych, to jest najczęściej wykorzystywane przy omawianiu konkretnego rodzaju planowania edukacji obywatelskiej.

Europa jest szóstym co do wielkości kontynent i obejmuje 47 krajów i różnorodnych zależności, wyspy i terytoria. Graniczy z Morza Śródziemnego na południu Azji na wschód, i na Oceanie Atlantyckim na Zachód.

Studia niestacjonarne Planowanie rozwoju Europa - Weź Planowanie rozwoju Europa. Wszystkie studia niestacjonarne Planowanie rozwoju program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Planowanie rozwoju, Europa Filter

Magister planowania i rozwoju

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Studia na studia magisterskie w zakresie planowania i rozwoju w Szkole Środowiska Naturalnego i Budownictwa na Queen's University w Belfaście i zaangażowanie w stopień, który ...

Czytaj więcej