MASTERSTUDIES

MSc Iserlohn - programy MSc Iserlohn - MSc Iserlohn

MSC lub Master of Science, jest rozróżnienie akademicki obdarzył tych, którzy skutecznie zakończyć wcześniej określonych zajęć w to, co jest często oparte na nauce dyscypliny. Magister często zwiększa możliwości rozwoju kariery zawodowej, a także potencjalne zyski.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Nadrenia Północna-Westfalia jest największym państwem w Niemczech. To jest także domem dla 4 największych miast niemieckich. Państwo ma ponad 17 milionów ludzi. Kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia jest domem dla 14 uczelni i ponad 50 szkół wyższych.

MSc Iserlohn - Weź MSc Iserlohn. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Mgr inż. Zarządzania przedsiębiorstwem

University of Europe for Applied Sciences
MSc
<
Studia dzienne
<
2&nbsp;-&nbsp;4 semestry
Język angielski
Niemiecki
Ośrodek kształcenia

Menedżerowie mają bardziej wymagające prace niż kiedykolwiek wcześniej. Najlepsze firmy szukają talentów z dobrym połączeniem kwalifikacji zawodowych, organizacyjnych i osobis ...

Czytaj więcej

Mgr inż. Zarządzanie finansami

University of Europe for Applied Sciences
MSc
<
Studia dzienne
<
4 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W dobie globalizacji i rosnącej konkurencji coraz ważniejsze staje się, aby najlepsze firmy oszczędzały i osiągały sukcesy w procesach biznesowych. Bardzo ważną rolę odgrywają ...

Czytaj więcej