MASTERSTUDIES

MSc Deggendorf - programy MSc Deggendorf - MSc Deggendorf

Master of Science lub Magister jest studia podyplomowe zazwyczaj w dziedzinie nauk przyrodniczych i nauk społecznych. Mgr może być oczywiście na bazie, opartych na badaniach, lub mieszanina obu.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Jako osada, która wykracza 8000 roku z powrotem, Deggendorf miasto jest stolicą powiatu Deggendorf w Niemczech. To jest domem dla ponad 30 000 ludzi, którzy są z wiary katolickiej chrześcijańskiej.

MSc Deggendorf - Weź MSc Deggendorf. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister informatyki nauk przyrodniczych

Deggendorf Institute of Technology
MSc
<
Studia dzienne
<
3 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Technologia sekwencjonowania nowej generacji (NGS) wytwarza duże ilości danych w bardzo krótkim czasie. Ilość danych generowanych przez sekwencjonowanie materiału genetycznego ...

Czytaj więcej

Magister sztucznej inteligencji i nauki o danych

Deggendorf Institute of Technology
MSc
Mar 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
15 Sty 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program Master of Artificial Intelligence and Data Science zajmuje się tą transformacją, zapewniając studentom szerokie i dogłębne umiejętności wymagane od ekspertów pracujący ...

Czytaj więcej