MASTERSTUDIES

Nauki społeczne Dublin - programów Nauki społeczne Dublin Nauki społeczne, Dublin

Master of Science (MSc): Programy te są studia podyplomowe dla osób, którzy niedawno ukończyli studia licencjackie i chcą poszerzyć swoją wiedzę na poziomie głębokiej i bardziej naukowe.

Nauki społeczne pomagają uczniom lepiej zrozumieć interakcje i systemy w społeczeństwie ludzkim. Tematy pokrywające się mogą obejmować, jak wspólnoty i populacje tworzą rządy, czynią prawa, rozwijają systemy ekonomiczne czy też podejmują decyzje.

Irlandia jest wyspą na północny-zachód od kontynentalnej Europy. Jest to trzecia co do wielkości wyspa w Europie i XX-największa wyspa na Ziemi. Na wschodzie jest większe wyspy Wielkiej Brytanii, od którego jest oddzielony przez Morze Irlandzkie.

Dublin, Leinster, który jest z prowincji, to nowoczesne centrum z instytucjami edukacyjnymi, które są znane z wysokiej jakości edukacji. To miasto ma wielkie znaczenie kulturowe. Oferuje on trzy główne uczelnie do osób ubiegających się o Wykształcenie: University of Dublin, National University of Ireland i Dublin City University.

Nauki społeczne Dublin - Weź MSc Dublin. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Nauki społeczne, Dublin Filter

Magister stosunków międzynarodowych

University College Dublin
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Magister stosunków międzynarodowych bada przyczyny i konsekwencje zjawisk, takich jak wojna, handel, integracja regionalna, migracja i terroryzm. Zbadaj podejścia teoretyczne ...

Czytaj więcej

Magister analizy danych społecznościowych

University College Dublin
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Magister analizy danych społecznych wyposaża studentów w szereg społecznych umiejętności naukowych, obliczeniowych, informacyjnych, statystycznych i wizualnych do analizy duży ...

Czytaj więcej