MASTERSTUDIES

Nauki społeczne Francja - programów Nauki społeczne Francja Nauki społeczne

Magister lub Master of Science, jest międzynarodowo uznanym stopień naukowy, który wskazuje, umiejętności i wiedzę w danym temacie lub pola. Większość programów Magister się około czterech lat, aby zakończyć, po których część dołączyć do siły roboczej, podczas gdy inni dalej w klasie. 

Nauki społeczne skupiają się na badaniu związków społecznych i społeczeństwa ludzkiego. Kursy z zakresu nauk społecznych przygotowują studentów do wielu karier, które zajmują się osobami lub systemami w sektorach publicznym, prywatnym i non-profit.

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

Nauki społeczne Francja - Weź Nauki społeczne Francja. Wszystkie Nauki społeczne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Nauki społeczne, Francja Filter

Trwałość msc i innowacji społecznych

HEC Paris School of Management
MSc
<
Studia dzienne
<
10 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

HEC Paris mgr Zrównoważony rozwój i innowacje społeczne to ekskluzywny program przeznaczony dla dużych potencjalnych studentów aspirujące do wpływowych twórców zmian i budowan ...

Czytaj więcej

Magister kultury i przemysłów kreatywnych

NEOMA Business School
MSc
<
Studia dzienne
<
15 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Magister kultury i przemysłów kreatywnych to stacjonarny program studiów magisterskich prowadzony w języku angielskim, który oferuje całościowy obraz branży kulturalnej i krea ...

Czytaj więcej