$close

Filtry

Zobacz wyniki

Nauki społeczne Argentyna - programów Nauki społeczne Argentyna Nauki społeczne

MSC lub Master of Science, jest rozróżnienie akademicki obdarzył tych, którzy skutecznie zakończyć wcześniej określonych zajęć w to, co jest często oparte na nauce dyscypliny. Magister często zwiększa możliwości rozwoju kariery zawodowej, a także potencjalne zyski. Nauki społeczne skupiają się na badaniu związków społecznych i społeczeństwa ludzkiego. Kursy z zakresu nauk… Czytaj więcej

MSC lub Master of Science, jest rozróżnienie akademicki obdarzył tych, którzy skutecznie zakończyć wcześniej określonych zajęć w to, co jest często oparte na nauce dyscypliny. Magister często zwiększa możliwości rozwoju kariery zawodowej, a także potencjalne zyski.

Nauki społeczne skupiają się na badaniu związków społecznych i społeczeństwa ludzkiego. Kursy z zakresu nauk społecznych przygotowują studentów do wielu karier, które zajmują się osobami lub systemami w sektorach publicznym, prywatnym i non-profit.

Argentyna ma wielokulturowej społeczności i jest przyjaznym krajem dla studentów decyduje się studiować za granicą. Jakość edukacji jest doskonała i bardzo przystępne.

Nauki społeczne Argentyna - Weź Nauki społeczne Argentyna. Wszystkie Nauki społeczne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Argentynie
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
University Institute School of Medicine of the Italian Hospital (Instituto Universitario Escuela de Medicina del Hospital Italiano (IUHI))
Buenos Aires, Argentyna

Propozycja szkolenia skierowana do lekarzy, psychologów, licencjatów psychologii, logopedów i logopedów, poświęcona badaniu i leczeniu chorób ośrodkowego układu nerwowego, ze ... +

Propozycja szkolenia skierowana do lekarzy, psychologów, licencjatów psychologii, logopedów i logopedów, poświęcona badaniu i leczeniu chorób ośrodkowego układu nerwowego, ze szczególnym uwzględnieniem aktualizacji zawodowej, nauczania i badań. -
MSc
Spanish (Argentina)
Lut 2022
Ośrodek kształcenia