$close

Filtry

Zobacz wyniki

Nauki społeczne Ameryka Południowa - Nauki społeczne programów Nauki społeczne w Ameryka Południowa

Master of Science (MSc): Programy te są studia podyplomowe dla osób, którzy niedawno ukończyli studia licencjackie i chcą poszerzyć swoją wiedzę na poziomie głębokiej i bardziej naukowe. Kursy z nauk społecznych przygotowują studentów do angażowania się w ludzkie społeczeństwo. Poprzez kursy takie jak ekonomia, polityka, antropologia, socjologia, historia i psychologia uczniowie m… Czytaj więcej

Master of Science (MSc): Programy te są studia podyplomowe dla osób, którzy niedawno ukończyli studia licencjackie i chcą poszerzyć swoją wiedzę na poziomie głębokiej i bardziej naukowe.

Kursy z nauk społecznych przygotowują studentów do angażowania się w ludzkie społeczeństwo. Poprzez kursy takie jak ekonomia, polityka, antropologia, socjologia, historia i psychologia uczniowie mogą lepiej zrozumieć, jak działa świat wokół nich.

Narody Ameryki Południowej oferują potężne doświadczenie bogaty z dobrej architektury, stylu gotowania, ceramiki, i taniec. W przeszłości przesiąknięte folkloru, studiuje w Ameryce Południowej będzie można oddawać w kulturze, które panowały na wieki.

Nauki społeczne Ameryka Południowa - Weź Nauki społeczne Ameryka Południowa. Wszystkie Nauki społeczne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
University Institute School of Medicine of the Italian Hospital (Instituto Universitario Escuela de Medicina del Hospital Italiano (IUHI))
Buenos Aires, Argentyna

Propozycja szkolenia skierowana do lekarzy, psychologów, licencjatów psychologii, logopedów i logopedów, poświęcona badaniu i leczeniu chorób ośrodkowego układu nerwowego, ze ... +

Propozycja szkolenia skierowana do lekarzy, psychologów, licencjatów psychologii, logopedów i logopedów, poświęcona badaniu i leczeniu chorób ośrodkowego układu nerwowego, ze szczególnym uwzględnieniem aktualizacji zawodowej, nauczania i badań. -
MSc
Spanish (Argentina)
Lut 2022
Ośrodek kształcenia