Nauki przyrodnicze Chiny - programów Nauki przyrodnicze Chiny Nauki przyrodnicze

Nauki przyrodnicze Chiny - programów Nauki przyrodnicze Chiny Nauki przyrodnicze

Nauki przyrodnicze

Magister lub Master of Science, jest jedną z nazw stopni dwa najbardziej popularne licencjackich. Międzynarodowe uznanie, mgr jest zwykle przyznawane po około czterech latach rygorystyczne badania w to, co jest zazwyczaj oparte na polu nauki.

Nauki przyrodnicze są gałąź naukowa, która zajmuje się obserwacje, zrozumienia i przewidywania zjawisk naturalnych. Jest to zróżnicowane pola i obejmuje dziedziny takie jak biologii, fizyki, chemii, nauki o Ziemi i astronomii.

Chiny oficjalnie Lud 's Republic of China, ma suwerenne państwo znajduje się w Azji Wschodniej. To jest świat 's najbardziej zaludnionego kraju, z liczbą ludności ponad 1350000000.

Nauki przyrodnicze Chiny - Weź Nauki przyrodnicze Chiny. Wszystkie Nauki przyrodnicze i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Master of Science w dziedzinie chemii

Lanzhou University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 3 lat September 2018 Chiny Lanzhou

Lanzhou University znajduje się wśród czołowych chińskich uniwersytetach zarówno ilości i jakości programów studiów swego pana. Morethan dwieście kierunków akademickich są ustalone w 28 uczelniach. O długości programowej 2-3 lat akademickich, programy magisterskie są offeredin chińskim ogólnie, a niektóre angielsko-nauczane programy są również available.Graduates spełniające wszystkie wymagania stopnia będą przyznawane magistra. [+]

Magister Programy Lanzhou University znajduje się wśród czołowych chińskich uniwersytetach zarówno ilości i jakości programów studiów swego pana. Morethan dwieście kierunków akademickich są ustalone w 28 uczelniach. O długości programowej 2-3 lat akademickich, programy magisterskie są offeredin chińskim ogólnie, a niektóre angielsko-nauczane programy są również available.Graduates spełniające wszystkie wymagania stopnia będą przyznawane magistra.

Kliknij tutaj Aby znaleźć wyższe Programy Lista 2017. Wnioskodawcy są zachęcani do skontaktować się z potencjalnym przełożonym przed aplikacją. (Kliknij tutaj, aby znaleźć strony kolegiów / działów) i oczekuje się ująć w ich pakietu aplikacji z formularzem do wstępnego odbioru International Student przez LZU profesora (kliknij tutaj, aby na stronie internetowej). ... [-]