Filter
Magister nauk ścisłych
Chiny Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Nauki przyrodnicze Chiny - programów Nauki przyrodnicze Chiny Nauki przyrodnicze

Magister lub Master of Science, jest międzynarodowo uznanym stopień naukowy, który wskazuje, umiejętności i wiedzę w danym temacie lub pola. Większość programów Magister się około czterech lat, aby zakończyć, po których część dołączyć do siły roboczej, podczas gdy inni dalej w klasie. 

Badania Nauki przyrodnicze uczą metoda naukowa może być stosowana do badania natury i wszechświata. Może istnieć wiele możliwości specjalizacji w konkretnej branży, takich jak nauki o Ziemi, fizyki lub chemii.

Chiny oficjalnie Lud 's Republic of China, ma suwerenne państwo znajduje się w Azji Wschodniej. To jest świat 's najbardziej zaludnionego kraju, z liczbą ludności ponad 1350000000.

Nauki przyrodnicze Chiny - Weź Nauki przyrodnicze Chiny. Wszystkie Nauki przyrodnicze i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Nauki przyrodnicze, Chiny

Lanzhou University

Lanzhou University znajduje się wśród czołowych chińskich uniwersytetach zarówno ilości i jakości programów studiów swego pana. Morethan dwieście kierunków akademickich s ... [+]

Magister Programy Lanzhou University znajduje się wśród czołowych chińskich uniwersytetach zarówno ilości i jakości programów studiów swego pana. Morethan dwieście kierunków akademickich są ustalone w 28 uczelniach. O długości programowej 2-3 lat akademickich, programy magisterskie są offeredin chińskim ogólnie, a niektóre angielsko-nauczane programy są również available.Graduates spełniające wszystkie wymagania stopnia będą przyznawane magistra.

Kliknij tutaj Aby znaleźć wyższe Programy Lista 2017. Wnioskodawcy są zachęcani do skontaktować się z potencjalnym przełożonym przed aplikacją. (Kliknij tutaj, aby znaleźć strony kolegiów / działów) i oczekuje się ująć w ich pakietu aplikacji z formularzem do wstępnego odbioru International Student przez LZU profesora (kliknij tutaj, aby na stronie internetowej). ... [-]

Chiny Lanzhou
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku