$close

Filtry

Zobacz wyniki

Nauki o środowisku West Haven - programów Nauki o środowisku West Haven Nauki o środowisku, West Haven

Master of Science (MSc): Programy te są studia podyplomowe dla osób, którzy niedawno ukończyli studia licencjackie i chcą poszerzyć swoją wiedzę na poziomie głębokiej i bardziej naukowe. Programy badania środowiska mają na celu pomóc uczniom uczyć się, jak korzystać z nauk fizycznych i biologicznych, aby rozwiązać problemy z otoczeniem. W programie, studenci szereg różnych tema… Czytaj więcej

Master of Science (MSc): Programy te są studia podyplomowe dla osób, którzy niedawno ukończyli studia licencjackie i chcą poszerzyć swoją wiedzę na poziomie głębokiej i bardziej naukowe.

Programy badania środowiska mają na celu pomóc uczniom uczyć się, jak korzystać z nauk fizycznych i biologicznych, aby rozwiązać problemy z otoczeniem. W programie, studenci szereg różnych tematów, w tym ekologii, prawa, polityki, zarządzania zasobami naturalnymi i kontroli zanieczyszczeń.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Miasto West Haven znajduje się w stanie Connecticut gospodarzem zamieszkuje ponad 55000 mieszkańców. Miasto jest również znany jako dom z Uniwersytetu w New Haven obok szerokiej gamy szkół.

Nauki o środowisku West Haven - Weź MSc West Haven. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
University of New Haven
300, Stany Zjednoczone

Jako interdyscyplinarny program obejmujący kursy z ekologii, geologii, chemii, edukacji ekologicznej i prawa, Master of Science w Environmental Science zapewnia studentom zaaw ... +

Jako interdyscyplinarny program obejmujący kursy z ekologii, geologii, chemii, edukacji ekologicznej i prawa, Master of Science w Environmental Science zapewnia studentom zaawansowane umiejętności i wiedzę, aby sprostać rosnącym wymaganiom na całym świecie dla naukowców z silnym środowiskiem środowiskowym. -
MSc
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia