$close

Filtry

Zobacz wyniki

Nauki o środowisku Lozanna - programów Nauki o środowisku Lozanna Nauki o środowisku, Lozanna

Master of Science lub tytuł magistra w dziedzinie nauki jest stopień naukowy dostarczone przez Uniwersytety w wielu krajach. Master of Science jest popularny po ukończeniu dyplom licencjata. Programy badania środowiska mają na celu pomóc uczniom uczyć się, jak korzystać z nauk fizycznych i biologicznych, aby rozwiązać problemy z otoczeniem. W programie, studenci szereg różnych temató… Czytaj więcej

Master of Science lub tytuł magistra w dziedzinie nauki jest stopień naukowy dostarczone przez Uniwersytety w wielu krajach. Master of Science jest popularny po ukończeniu dyplom licencjata.

Programy badania środowiska mają na celu pomóc uczniom uczyć się, jak korzystać z nauk fizycznych i biologicznych, aby rozwiązać problemy z otoczeniem. W programie, studenci szereg różnych tematów, w tym ekologii, prawa, polityki, zarządzania zasobami naturalnymi i kontroli zanieczyszczeń.

Szwajcaria, Konfederacja Szwajcarska oficjalnie jest federacją składającą się z 26 kantonów, z Berna jako siedziba władz federalnych. Niezależność Szwajcaria 's i neutralność dawna uhonorowany przez największych potęg europejskich. Szwajcaria jest spokojna, dostatniego i stabilnego nowoczesnej gospodarki rynkowej z niskim bezrobociem.

Lausanne jest znane na całym świecie za ich muzeów stosowane i Sztuk Pięknych i ośmiu bibliotek dużych, ale również dla edukacji światowej klasy. Wszystkie dziedziny nauki są objęte, i można się czegoś nauczyć od biznesu i ekonomii, do sportu, medycyny i techniki.

Nauki o środowisku Lozanna - Weź MSc Lozanna. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Szwajcarii
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
University of Lausanne Faculty of Geosciences and Environment
Lozanna, Szwajcaria

Szkolenie następnego pokolenia specjalistów ds. Środowiska Działalność człowieka jest regularną przyczyną braku równowagi w systemach naturalnych i zależnych od nich społeczeń ... +

Szkolenie następnego pokolenia specjalistów ds. Środowiska Działalność człowieka jest regularną przyczyną braku równowagi w systemach naturalnych i zależnych od nich społeczeństwach na skalę lokalną, regionalną i globalną. Zrozumienie podstawowych procesów fizycznych, chemicznych i biologicznych ma zasadnicze znaczenie dla rozwiązywania współczesnych problemów środowiskowych. Chociaż dane środowiskowe są obecnie tworzone z dużą częstotliwością i wysoką rozdzielczością, wciąż jest niewielu specjalistów, którzy są odpowiednio przeszkoleni, aby radzić sobie z tym ogromnym przepływem danych i rozumieć jego znaczenie. Zrozumienie kwestii środowiskowych jest przedstawiane w postaci metod numerycznych i modeli, które pozwalają na podejmowanie świadomych decyzji zarządczych. Jednak modele takie muszą uwzględniać dane zebrane w wyniku obserwacji i monitorowania danych zjawisk. W przeciwnym razie informacje, które dostarczą, będą miały niewielką rzeczywistą wartość. Master of Science (MSc) in Environmental Science nie tylko zapewnia odpowiednią podstawę naukową w dziedzinie geologii środowiskowej, ale także dotyczy tego, w jaki sposób przepływ danych środowiskowych można wykorzystać do lepszego informowania o modelowaniu środowiskowym oraz w jaki sposób można wykorzystać modelowanie do prognozowania na podstawie monitorowanie danych. Dotyczy obszarów zastosowań, na które wpływają zarówno procesy fizyczne, jak i chemiczne (np. Systemy wód gruntowych, osuwiska, składowiska, źródła punktowe i rozproszone), a także interakcje stresorów środowiskowych z fauną i florą. Ta interdyscyplinarność pomoże wykształcić specjalistów, którzy będą w stanie zająć się coraz bardziej złożonymi interakcjami między strefą krytyczną, różnymi biomami i działalnością człowieka. -
MSc
English (UK)
Ośrodek kształcenia