$close

Filtry

Zobacz wyniki

Nauki o środowisku Nijmegen - programów Nauki o środowisku Nijmegen Nauki o środowisku, Nijmegen

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach. Celem programu badania środowiska jest przygotowanie studentów do rozwiązywania problemów środowiskowych. Może to obejmować pracę w rządzie, ab… Czytaj więcej

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

Celem programu badania środowiska jest przygotowanie studentów do rozwiązywania problemów środowiskowych. Może to obejmować pracę w rządzie, aby tworzyć nowe prawa i polityki, pracując w systemie prawnym, aby walczyć o przyczynach środowiskowych lub pracujących w dziedzinie ochrony zasobów naturalnych.

Ludzie, język i kultura Holandii jest dalej " holenderskiej". Nowoczesny europejski kraj dzisiaj, Holandia zachował bardzo międzynarodowy charakter i jest znany z liberalnych mentalności. Holandia ma wiele uniwersytetów. Kraj niedawno przekształcone własne tytuły do ​​kawalerski / mistrz systemu.Istnieją dwa typy uniwersytetów: Akademickie (skupiając się bardziej na wiedzy teoretycznej, aka "Universiteit ") lub Applied Sciences (skupiając się bardziej na praktycznej wiedzy, aka "Hogeschool ")

Nijmegen to piękne miasto w sercu Holandii. Jest on znany ze swojej turystyki i możliwości kształcenia. Różne dobre uniwersytety znajdują się tutaj jak Radboud University Nijmegen. Co więcej, wszyscy ci, którzy poszukują wysokiej jakości edukacji musi przenieść się do tego miasta.

Nauki o środowisku Nijmegen - Weź MSc Nijmegen. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Holandii
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Radboud University
Nijmegen, Niderlandy

Uczenie się, w jaki sposób współczesne społeczeństwo radzi sobie z jego fizycznym otoczeniem oraz w jaki sposób możesz przyczynić się do zwiększenia zrównoważonego rozwoju w g ... +

Uczenie się, w jaki sposób współczesne społeczeństwo radzi sobie z jego fizycznym otoczeniem oraz w jaki sposób możesz przyczynić się do zwiększenia zrównoważonego rozwoju w gospodarce, społeczeństwie i polityce. Jak możemy działać na rzecz zrównoważonej przyszłości? Istnieje wiele nowych, zrównoważonych technologii, inteligentne instrumenty rządowe i nowe pomysły dotyczące organizacji rynku, aby stać się bardziej zrównoważonym, ale bardzo często nie używamy ich. -
MSc
Studia dzienne
Język angielski
Sie 2022
Ośrodek kształcenia