MASTERSTUDIES

Programy Muzyka, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Zdobycie tytułu magistra jest wielkim osiągnięciem. Ale co się dzieje z uzyskaniem tytułu magistra? Zazwyczaj studia na stopień magistra wymagają podjęcia kursów i egzaminów. Może również obejmować ukończenie projektu badawczego lub napisanie i obronę pracy dyplomowej.

Co to jest magister muzyki? Te programy studiów pomagają wytrawnym muzykom stać się ekspertami i kompozytorami. Czasami, po wejściu, szkoły wymagają od uczniów wykonania demonstracji muzycznej pokazującej ich poziom umiejętności oraz portfela muzycznego pokazującego przeszłe prace. Studenci są zwykle poinstruowani w zakresie wykonywania różnych form muzyki, w tym muzyki klasycznej, jazzu i popu. W zależności od kierunku studiów uczniowie mogą otrzymać opiekę nad składem muzycznym i produkcją. Badania nad kompozycją często koncentrują się wokół struktury i teorii, podczas gdy szkolenie w zakresie produkcji uczy nagrań, miksowania i masteringu komputerowych.

Wielu absolwentów korzysta z satysfakcjonującej kariery w wybranej dziedzinie. Mogą również często stwierdzać, że zdobywanie stopnia naukowego doprowadziło ich do bardziej lukratywnych i szanowanych stanowisk w przemyśle muzycznym lub akademickim.

Chociaż wartość magistra w muzyce jest bezcenna, stopień wciąż ma znacznik ceny. Jednak koszty programów różnią się w zależności od instytucji i regionu. Aby dowiedzieć się więcej na temat opłat programowych i czesnego, skontaktuj się z przedstawicielem ds. Rekrutacji na wybranym uniwersytecie.

Od wychowawców pomaturalnych po dyrygentów orkiestry, wielu absolwentów MSc w dziedzinie Muzyki dostrzega korzyści związane z uzyskaniem dyplomu. Ponadto wielu absolwentów zwiększyło swoją karierę muzyczną ze względu na ekspozycję i szkolenia oferowane podczas ich edukacji. Ponieważ wiele programów zapewnia również instrukcje w produkcji, niektórzy studenci szukają pracy w branży nagraniowej. Wystarczy pomyśleć o tym, w jaki sposób tytuł magistra muzyki może katapultować twoją karierę muzyczną.

Jeśli zawsze wyobrażałeś sobie, że chciałbyś przystąpić do programu magisterskiego w programie Muzyka, teraz jest czas na zrealizowanie swoich marzeń. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

2 Wyniki z Muzyka Filter

Magister muzyki i inżynierii akustycznej

Politecnico di Milano
MSc
Lut 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Muzyka i inżynieria akustyczna to dwuletni program magisterski, który mieści się w obszarze inżynierii informacji („referencyjny obszar dyscypliny”, określony przez włoskie Mi ...

Czytaj więcej

Magister Technologii Muzycznej

Staffordshire University
MSc
<
Studia dzienne
<
12&nbsp;-&nbsp;32 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Opracowanie głębokie zrozumienie technologii i zasad za nowoczesnej produkcji i dystrybucji muzyki. Dowiedz się zaawansowane techniki nagrywania, akustykę, mastering, syntezy ...

Czytaj więcej