close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Muzealnictwo, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Program studiów magisterskich lub magisterskich ma na celu poszerzenie wiedzy studenta o matematyce i nauce. W zależności od regionu, program magisterski może być całkowicie oparty na kursie lub oparty na badaniach. Studenci zazwyczaj uzyskują stopnie naukowe w ciągu dwóch lub trzech lat i mogą wymagać ukończenia pracy dyplomowej. Czym więc jest mgr w badaniach muzealnych? Ten szcze… Czytaj więcej

Program studiów magisterskich lub magisterskich ma na celu poszerzenie wiedzy studenta o matematyce i nauce. W zależności od regionu, program magisterski może być całkowicie oparty na kursie lub oparty na badaniach. Studenci zazwyczaj uzyskują stopnie naukowe w ciągu dwóch lub trzech lat i mogą wymagać ukończenia pracy dyplomowej.

Czym więc jest mgr w badaniach muzealnych? Ten szczególny obszar zainteresowania często instruuje naukowców o praktykach muzealnych i galeryjnych, praktykach kuratorskich, zarządzaniu dziedzictwem międzynarodowym i zarządzaniu dziedzictwem kulturowym. Zajęcia mogą być skoncentrowane na teoretycznych i praktycznych aspektach działania w instytucjach muzealnych danego kraju lub z instytucjami muzealnymi lub instruowaniu studentów na temat metod wykopalisk. Studenci mogą być zobowiązani do odbycia stażu w celu zdobycia praktycznego doświadczenia.

Zalety zdobywania tytułu magistra w zakresie muzealnych studiów obejmują zdobycie praktycznej wiedzy na temat zachowania dziedzictwa kulturowego i zbiorów muzealnych. Bardziej zaawansowany stopień może być właśnie tym, czego potrzebuje dana osoba, aby kontynuować karierę i uzyskać wyższe zarobki. Umieszczenie programu w organizacjach dziedzictwa kulturowego, muzeach i galeriach może otworzyć drzwi zarówno w kraju, jak i za granicą.

Całkowity koszt uzyskania tytułu magistra w studiach muzealnych zależy od długości programu, lokalizacji geograficznej i tego, czy student zdecyduje się ukończyć program na terenie kampusu, czy też na odległość. Uzyskanie bezpośredniego kontaktu z biurem przyjęć jest najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się o najbardziej aktualnych informacji dotyczących czesnego, opłat, pomocy finansowej i kosztów książek.

Osoby, które uzyskały dyplom ukończenia studiów muzealnych, często mają opcje kariery w sztuce publicznej, pracach kuratorskich w galeriach i muzeach, administracji sztuką i galerią oraz krytycznym pisaniu. Istnieje nawet szansa, aby absolwent był swoim własnym szefem poprzez niezależne kuratorium. Ci, którzy lubią krytykę pisania pism muzealnych, mogą lubić kompilować eseje katalogowe i recenzje wystaw.

Nie ma czasu jak teraźniejszość, aby rozpocząć karierę w badaniach muzealnych na szybkiej drodze do sukcesu. Programy są dostępne na całym świecie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy. 

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
University of Stirling
Stirling, Wielka Brytania

Nasz interdyscyplinarny kurs magisterski jest idealny, jeśli już pracujesz w sektorze dziedzictwa lub szukasz kariery w tej dziedzinie. Oferuje idealną równowagę między prakty ... +

Nasz interdyscyplinarny kurs magisterski jest idealny, jeśli już pracujesz w sektorze dziedzictwa lub szukasz kariery w tej dziedzinie. Oferuje idealną równowagę między praktycznymi i intelektualnymi elementami dziedzictwa i polityki. -
MSc
Studia dzienne
studia niestacjonarne
12 - 24 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami