MASTERSTUDIES

Zaoczne Multimedia Europa - Multimedia programów Multimedia w Europa

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

Europa jest, zgodnie z przyjętą konwencją, jednym z World 's siedmiu kontynentach. Obejmujący zachodnią najwięcej punkt Eurazji, w Europie jest zwykle podzielony z Azji przez wodnego dzieli od Uralu i Kaukazu Góry, rzeki Ural, Kaspijskie i Morze Czarne, a drogi wodne łączące Czarne i Morze Egejskie Seas.

Zaoczne Multimedia Europa - Weź Multimedia Europa. Wszystkie Zaoczne Multimedia program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Multimedia, Europa Filter

Master of Science in ICT dla Internetu i multimediów

University of Padova
Włochy, Padwa
MSc
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Mistrz inżynierii w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych, koncentrujący się na urządzeniach, sieciach, sygnałach, a także zagadnieniach interdyscyplinarnych ( ...

Czytaj więcej

Master Crossmedia Management (mgr)

Leipzig School of Media
Niemcy, Lipsk
MSc
<
Zaoczne
<
4 semestry
Niemiecki
Stacjonarne

Studia niestacjonarne ze szczególnym uwzględnieniem technologii internetowych, technologii medialnej i e-commerce, język nauki: niemiecki (wymagany minimalny poziom C1)

Czytaj więcej