$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Mikroekonomia, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Stopień magistra to stopień pomaturalny, który zwykle oznacza głębokie i pełne zrozumienie przedmiotu. Możesz ubiegać się o tytuł magistra po uzyskaniu tytułu licencjata. Master of Science, lub mgr, jest ogólnie zarezerwowany dla tych dyscyplin, które koncentrują się na nauce i matematyce. Czym jest magister mikroekonomii? Tematyka ta zazwyczaj obejmuje zbadanie, w jaki sposób de… Czytaj więcej

Stopień magistra to stopień pomaturalny, który zwykle oznacza głębokie i pełne zrozumienie przedmiotu. Możesz ubiegać się o tytuł magistra po uzyskaniu tytułu licencjata. Master of Science, lub mgr, jest ogólnie zarezerwowany dla tych dyscyplin, które koncentrują się na nauce i matematyce.

Czym jest magister mikroekonomii? Tematyka ta zazwyczaj obejmuje zbadanie, w jaki sposób decyzje jednej ze stron na rynku wpływają na ten rynek. Możesz na przykład przestudiować, w jaki sposób wzrost cen jednego produktu wpływa na cenę produktu konkurencji. Celem tej dyscypliny jest zapewnienie pomocy osobom i firmom, aby zmaksymalizować ich sukces na tym rynku, informując ich o potencjalnych skutkach ich polityki i zmian polityki.

Korzyści z mgr mikroekonomii są często bardzo szerokie. Prawdopodobnie nie tylko nauczysz się umiejętności specyficznych dla danego przedmiotu, takich jak odpowiednie zbadanie i udokumentowanie swoich odkryć, ale prawdopodobnie nauczysz się również rzeczy, które przyniosą korzyści także Twojemu życiu osobistemu, na przykład zarządzania pieniędzmi i organizacji.

Koszt magistra ekonomii zależy od wybranej szkoły i regionu, w którym się ona znajduje. Twoja preferowana instytucja może podać szacunkowy koszt swoich programów.

Kariery w świecie mikroekonomii trafiają na oba końce spektrum, jak i na środek. Możesz wybrać rząd, doradzając kierownictwu zmian, które specyficzne polityki podatkowe i taryfowe będą miały na rynkach lokalnych. Lub możesz wybrać sektor prywatny, pracując jako urzędnik finansowy dla korporacji lub firmy, która chce zwiększyć swoją obecność na określonym rynku. Istnieją również opcje w zakresie edukacji i badań, pracujące dla szkół wyższych i uniwersytetów. Alternatywnie, możesz wziąć udział w interesach dla siebie, jako konsultant lub doradca, lub możesz zdecydować się na niezależne i pisać artykuły o swoich ustaleniach dotyczących publikacji finansowych.

Możesz znaleźć programy dla absolwentów mikroekonomii w szkołach na całym świecie i online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
GCU - Glasgow School for Business and Society
Glasgow, Wielka Brytania

Dzięki mistrzowi w mikrofinansowaniu i biznesie społecznym możesz stać się częścią prawdziwej zmiany społecznej. Jest już sprawdzonym modelem pomagającym ludziom wyjść z ubóst ... +

Dzięki mistrzowi w mikrofinansowaniu i biznesie społecznym możesz stać się częścią prawdziwej zmiany społecznej. Jest już sprawdzonym modelem pomagającym ludziom wyjść z ubóstwa w rozwijających się gospodarkach, mikrofinansowanie rozszerza się teraz do USA i Wielkiej Brytanii. -
MSc
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia