MASTERSTUDIES

Zaoczne Międzynarodowe dziennikarstwo Programy, Wyszukaj najlepszy Międzynarodowe dziennikarstwo programy tutaj! - Międzynarodowe dziennikarstwo

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

dziennikarstwo międzynarodowe to dziedzina koncentruje się na dostarczaniu globalnych wydarzeń na siebie uwagę świata. Poprzez studiowanie dziennikarstwa międzynarodowego, studenci uczą się jak pracować w dziedzinie transmisji, drukowania i dziennikarstwa internetowego oraz sposobu zgłaszania informacji o nowych i różnych środowisk, w znaczący sposób.

Zaoczne Międzynarodowe dziennikarstwo Programy: Szukaj tutaj programów Międzynarodowe dziennikarstwo . Wszystkie szkoły i Zaoczne informacje Międzynarodowe dziennikarstwo directely, zaoszczędzić czas i kontakt Międzynarodowe dziennikarstwo przyjęć tutaj!

1 Wyniki z Międzynarodowe dziennikarstwo Filter

Magister dziennikarstwa międzynarodowego

University of Stirling
Wielka Brytania, Stirling
MSc
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
12 miesiące
Język angielski
Stacjonarne

Nasz kurs Master of International Journalism wprowadza studentów z szerokiego zakresu środowisk akademickich i zawodowych do teorii i praktyki dziennikarstwa w kontekście glob ...

Czytaj więcej