Filter
Magister nauk ścisłych
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Metodologie badań naukowych, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Ukończenie studiów magisterskich może otworzyć nowe drzwi i pomóc komuś rozwinąć swoją karierę. Ten typ edukacji trwa zwykle kilka lat i może zaoferować studentowi głębszą wiedzę w wybranej przez niego dziedzinie, a także lepsze zrozumienie zawiłości branży.

Czym jest magister naukowej metodologii badań? Ten rodzaj studiów może skupiać się zarówno na technicznych, jak i teoretycznych elementach związanych z prowadzeniem badań naukowych. Kursy, które może podjąć student, są różnorodne i mogą obejmować wprowadzenie do biostatystyki, teorii i epidemiologii ilościowej, podstawy epidemiologii, badania nad przedmiotami ludzkimi oraz porównawcze wyniki i skuteczność. Uczniowie mogą również nadzorować wymagania badań klinicznych, aby pracować w prawdziwym laboratorium wraz z doświadczonymi naukowcami.

Gdy ktoś zdobędzie tytuł magistra w zakresie metodologii badań naukowych, może on posiadać silniejsze zdolności krytycznego myślenia, aby pomóc rozwiązywać problemy bardziej skutecznie i wydajnie. Ten rodzaj programu może również pomóc ludziom w doskonaleniu umiejętności organizacyjnych i etyki pracy, co może pomóc w osiąganiu osobistych celów i zwiększeniu wydajności pracy.

Niezależnie od tego, czy dana osoba zdecyduje się studiować lokalnie, czy za granicą, uniwersytety oferujące tego typu programy mogą wiązać się z kosztami, które różnią się znacznie. Rozmowa ze szkołami, którymi są zainteresowani i badanie opłat może pomóc przyszłym uczniom w lepszym określeniu wymagań finansowych.

Badania naukowe to dziedzina stale się rozwijająca, więc zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów może być duże; jednak ta branża może również być konkurencyjna. Ci, którzy chcą bardziej skupić się na naukowym aspekcie tej branży, mogą rozważyć kariery takie jak naukowiec, naukowiec laboratoryjny, asystent laboratoryjny lub naukowiec zajmujący się rozwojem złożonym. Niektóre stanowiska mają większy zakres działalności i mogą obejmować kierownika badań lub kierownika laboratorium.

Zdobycie tytułu magistra w zakresie badań naukowych Metodologie mogą pomóc w rozwijaniu kariery zawodowej i wzniesieniu rozwoju zawodowego na wyższy poziom. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

11 Wyniki z Metodologie badań naukowych

Nottingham Trent University School of Social Sciences

Nasze MSc / MRes Psychologiczne metody badawcze zapewnia intensywne szkolenia dla tych, którzy chcą rozwijać szeroką gamę ... [+]

Nasze MSc / MRES psychologiczne Metody badawcze zapewnia intensywne szkolenia dla tych, którzy chcą się rozwijać szeroką gamę uniwersalnych umiejętności właściwych dla niezależnych badań i poza nią.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

MSC i MRes Psychologiczne metody badawcze zostały zaprojektowane specjalnie w celu przygotowania absolwentów psychologii lub pokrewnych dyscyplin dla; - Stopień doktora; - Badania związane z kariery w dyscyplinach naukowych i stosowanych psychologicznych; i - kariery, w którym przetwarzanie danych i umiejętności analityczne są istotne.

Studenci również ukończyć kurs jako sposób poprawy ich umiejętności badawcze w ramach przygotowań do dalszego szkolenia jako profesjonalnego psychologa (często jako psycholog kliniczny lub edukacyjnej).... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
National Institute of Education, Nanyang Technological University

... [+]

QUALIFYING BADANIE

W pierwszych 12 miesiącach nauki będziesz musiał wypełnić wymagania egzaminu kwalifikacyjnego, jak wskazano w punktach (i) i (ii) poniżej:

Wymagania kwalifikacyjne

[-]
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Master of Science (badania) daje umiejętności i możliwości potrzebne do dalszej kariery w wybranej dziedzinie badań naukowych. ... [+]

Popraw swoją naukową karierę naukową

Test Master of Science (badania) daje umiejętności i możliwości potrzebne do dalszej kariery w wybranej dziedzinie badań naukowych. W takim stopniu, zmotywowani i wysoko wykwalifikowani studenci zobowiązują Advanced Study produkować rozprawę oparte na badaniach, które pomogą Ci rozwinąć swoje umiejętności badawcze w zakresie specjalistycznej wiedzy i postępować dalej w swojej karierze badawczej nauki.

W tym stopniu będziesz miał do wyboru trzy specjalności ", aby skoncentrować swoje badania naukowe. Są to:

Badania stosowane advanced Research Badania psychologiczne

W takim stopniu, znajdziesz się nacisk na rozwój wiedzy i umiejętności, które pozwalają na podejmowanie niezależnych badań i praktyki zawodowej w wybranej dziedzinie. Master of Science (badania) (Applied Research) daje narzędzia i możliwości potrzebne do dalszej kariery w wybranej dziedzinie badań nauki. W takim stopniu, zmotywowani i wysoko wykwalifikowani studenci zobowiązują Advanced Study produkować rozprawę oparte na badaniach, które pomogą Ci rozwinąć swoje umiejętności badawcze w specjalistycznej dziedzinie wiedzy i postępować dalej w swojej karierze.... [-]

Australia Toowoomba Springfield
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Niniejsze MSc Psychological Research Methods (Bilingualism Research) dostarczy ci szczegółowego teoretycznego tła w dwujęzyczności i na bieżąco z najnowszymi badaniami na ... [+]

Przegląd

Niniejsze MSc Psychological Research Methods (Bilingualism Research) dostarczy ci szczegółowego teoretycznego tła w dwujęzyczności i na bieżąco z najnowszymi badaniami na ten temat. Zyskasz pewność, że zweryfikujesz argumenty za i przeciw opinii ekspertów i wyników eksperymentów, i zaprojektujesz eksperyment, który pozwoli odpowiedzieć na odpowiednie pytanie badawcze.

Twoje zaawansowane badania będą prowadzone w obszarze dwujęzyczności i doradzą w kwestiach dwujęzyczności, takich jak zapewnienie języka drugiego w szkołach.

Będziesz pracował w dedykowanym biurze MSc lub w odpowiedniej grupie badawczej i przydzielony mentorowi rówieśnikowi. Opiekun naukowy w psychologii będzie wspierał i wspierał Twój rozwój, w tym projekt rozprawy naukowej. Jesteśmy tutaj, aby zachęcić was do przejścia na całkowicie niezależnego naukowca.... [-]

Wielka Brytania Stirling
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Ten mgr jest nauczany przez nasz zespół ekspertów psychologów specjalizujących się w rozwoju wczesnego dzieciństwa. Jego celem jest szkolenie w zakresie prowadzenia badań ... [+]

Przegląd

Ten mgr jest nauczany przez nasz zespół ekspertów psychologów specjalizujących się w rozwoju wczesnego dzieciństwa. Jego celem jest szkolenie w zakresie prowadzenia badań nad rozwojem dziecka. Ten kurs jest odpowiedni dla absolwentów kierunków psychologicznych lub pokrewnych, a także dla specjalistów pracujących z dziećmi w ramach ciągłego rozwoju zawodowego.

Omówiliśmy szereg zagadnień, od rozwoju społecznego i poznawczego po autyzm i inne nietypowe problemy rozwojowe, po psychologię zdrowia praktyk żywieniowych niemowląt.

Nauczanie opiera się na praktyce z udziałem psychologów społecznych, psychologów zdrowia, neuropsychologów i prymatologów. Oprócz miesięcznego stażu, będziesz także czerpać korzyści z praktycznego uczenia się poprzez naszą wewnętrzną grupę, która jest integralną częścią nauczania i badań nad magisterską.... [-]

Wielka Brytania Stirling
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Nasz kurs metod badań psychologicznych (General) łączy szkolenie z teorii psychologicznej z praktycznym rozwijaniem umiejętności, przygotowując do przyszłej kariery w psy ... [+]

Przegląd

Nasz kurs metod badań psychologicznych (General) łączy szkolenie z teorii psychologicznej z praktycznym rozwijaniem umiejętności, przygotowując do przyszłej kariery w psychologii. Zyskasz gruntowne wprowadzenie do badań ilościowych i jakościowych, analizy i interpretacji danych oraz krytycznego, sceptycznego podejścia do nauki psychologicznej.

Unikalną cechą tej ogólnej Pathway jest elastyczność - możesz swobodnie badać szeroki zakres tematów z danej dyscypliny. To zachęca do zrozumienia różnych metod i perspektyw w dziedzinie psychologii.

Oferowane są możliwości praktycznego rozwoju umiejętności praktycznych, począwszy od niskiej techniki obserwacji obserwacyjnej po zaawansowane technologicznie śledzenie wzroku. Przeprowadzisz staż, zazwyczaj w firmie zewnętrznej, organizacji charytatywnej lub organizacji trzeciego sektora. Daje to fantastyczną możliwość rozwijania odpowiednich umiejętności związanych z pracą i rozwijania sieci kontaktów istotnych dla przyszłych celów zawodowych. Studenci czerpią ogromne korzyści z tego doświadczenia, łącząc umiejętności i doświadczenie z rozwojem osobistym i zawodowym.... [-]

Wielka Brytania Stirling
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Groningen

Research Master of Behavioural and Social Sciences oferuje unikalne połączenie multidyscyplinarności i specjalizacji, a także możliwość pracy ze znakomitymi naukowcami, m ... [+]

Czy rozważasz karierę naukową w środowisku akademickim lub aplikacyjnym? Czy chcesz się specjalizować w dziedzinie nauk behawioralnych i społecznych i przejść szkolenie interdyscyplinarne?

Jako student studiów magisterskich wybieracie jeden z naszych trzech interdyscyplinarnych tematów. Kursy tematyczne zapewnią Ci szeroki wgląd w temat i wprowadzą Cię w unikalne perspektywy specjalizacji związanych z tematem. W pierwszym semestrze wybierzesz własną specjalizację. Umożliwi ci dostosowanie swojego mistrza do tematów, w które chcesz się zaangażować.

1. Deficyty, niepokój i zaburzenia

Jakie są przyczyny zaburzeń psychopatologicznych i mózgowych?

Specjalizacje: Neuropsychologia kliniczna | Psychologia kliniczna i psychopatologia eksperymentalna | Nauki pedagogiczne i edukacyjne Psychometria i statystyka... [-]

Niderlandy Groningen
Wrzesień 2020
Język angielski,Holenderski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Intensywny roczny kurs magisterski z akredytacją Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego, umożliwiający Ci karierę w tej dziedzinie, nawet jeśli twoje doświadczenie jes ... [+]

Przegląd

Intensywny roczny kurs magisterski z akredytacją Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego, umożliwiający Ci karierę w tej dziedzinie, nawet jeśli twoje doświadczenie jest w innej dyscyplinie.

Dlaczego ten kurs?

Ten kurs konwersji spodoba Ci się, jeśli nie masz jeszcze stopnia psychologicznego.

Jest zatwierdzony i akredytowany przez British Psychological Society (przyznaje Graduate Basis for Chartered Membership), co oznacza, że będziesz mieć niezbędną wiedzę do podjęcia profesjonalnego szkolenia.

Jeśli jesteś z zagranicy, jest to twój paszport do praktyki w Wielkiej Brytanii.

Ten intensywny program oznacza skoncentrowaną pracę i przygotowanie, otrzymasz w pełni akredytowany kurs w ciągu 12 nagradzających miesięcy.... [-]

Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Utrecht University

W programie studiów magisterskich z socjologii i badań społecznych nauczysz się opracowywać sprawdzalne wyjaśnienia ważnych zjawisk społecznych za pomocą najnowocześniejs ... [+]

O

Co skleja społeczeństwo? W jaki sposób można promować zaufanie i współpracę oraz unikać konfliktów? Jaka jest rola sieci społecznych, norm społecznych i formalnych instytucji w tych procesach? Co powoduje nierówności w ogóle i nierówności między mężczyznami i kobietami na rynku pracy w szczególności? Dlaczego imigranci mają wyższe stopy bezrobocia i niższe zarobki? W jaki sposób środowiska i instytucje kształtują ludzkie wartości, postawy i zachowania? I w jaki sposób wartości, postawy i zachowania tych osób kształtują całe społeczeństwo?

W programie studiów magisterskich Socjologia i Badania społeczne dowiesz się, jak odpowiedzieć na te pytania. Nauczymy Cię opracowywania wyjaśnień dla istotnych zjawisk społecznych przy użyciu najnowszej teorii socjologii, ale także innych dyscyplin, takich jak ekonomia i psychologia. Będziesz testować te wyjaśnienia za pomocą ilościowych metod badań empirycznych.... [-]

Niderlandy Utrecht Middelburg
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Helsinki

... [+]

Osadzanie warstw atomowych (ALD) jest najszerzej badane metodą osadzania. Badania ALD obejmuje praktycznie wszystkie obszary związane z ALD: Synteza prekursora i charakteryzacja, wzrostu i charakteryzacji filmowej, badania mechanizmu reakcji, a pierwsze kroki w kierunku podejmowania procesy aplikacji.

Praca magisterska (30 punktów) Praca

Studia w ramach programu obejmują pracę magisterską o wartości 30 kredytów. W swojej pracy magisterskiej będzie koncentrować się na konkretnym problemie w badaniach materiałów, zastosowanie wiedzy i umiejętności zdobytej podczas studiów, aby rozwiązać problem. Twoja praca jest napisana praca, która pokazuje swoją zdolność do myślenia naukowego, swoją znajomość metod badawczych, swoją znajomość swojej dziedzinie badań i swoje zdolności do pisemnej komunikacji naukowej. ... [-]

Finlandia Helsinki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Fiński,Szwedzki
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences

Program ten oferuje rygorystyczną naukę w zakresie pomiarów środowiskowych, nauki (metrologii) i kształtowania polityki, w jaki sposób wiarygodnie identyfikować i określa ... [+]

Mając zdrowe i bezpieczne środowisko do życia to prawo każdego żyjącego człowieka i coraz bardziej nagląca kwestia sprawiedliwości społecznej. Dlatego też, jeśli byłeś, jest lub będzie zainspirowany niegdyś uratowaną przez Rachel Carson książką Silent Spring i dążyłeś do jej śladów w przyczynianiu się do stworzenia środowiska, w którym żyjemy zdrowiej i bezpieczniej, to Metrologia Środowiska (metrologia jest nauką o pomiarach , a nie meteorologia lub metalurgia) oraz program polityczny (EMAP) na Uniwersytecie Georgetown to idealne rozwiązanie dla twoich studiów podyplomowych i szkolenia zawodowego.

EMAP jest unikalnym wspólnym programem pomiędzy Uniwersytetem Georgetown, Narodowym Instytutem Norm i Technologii (NIST) a amerykańską agencją ochrony środowiska (EPA).... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku