$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Merchandising, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Regularna droga do uzyskania tytułu Master of Science (MSc) trwa dodatkowe półtora do dwóch kolejnych klas po uzyskaniu stopnia Bachelor of Science. Magister uczy studentów myśleć krytycznie, skutecznie i zdobyć wiedzę w niektórych przedmiotach, pozwalając na lepsze możliwości kariery. Czym jest magister w zakresie Merchandisingu? Stopień ten zapewnia studentom wiedzę, która odno… Czytaj więcej

Regularna droga do uzyskania tytułu Master of Science (MSc) trwa dodatkowe półtora do dwóch kolejnych klas po uzyskaniu stopnia Bachelor of Science. Magister uczy studentów myśleć krytycznie, skutecznie i zdobyć wiedzę w niektórych przedmiotach, pozwalając na lepsze możliwości kariery.

Czym jest magister w zakresie Merchandisingu? Stopień ten zapewnia studentom wiedzę, która odnosi się do projektowania i rozwoju produktu, zachowań nabywcy, problemów z międzynarodowym handlu i systemów detalicznych, przywództwa, zarządzania w handlu detalicznym i teorii. Wiele kursów będzie zawierało materiały, które odwołują się do wpływu, jaki kultura, gospodarka i systemy społeczne mogą mieć na zachowanie konsumentów i sposób postrzegania produktów. Inne tematy, którymi można się zająć, to etyka, jak zostać skutecznym sprzedawcą detalicznym i społeczną odpowiedzialnością w merchandisingu. Ukończenie tego określonego stopnia zajmuje średnio dwa lata.

Ci, którzy ukończyli studia magisterskie z zakresu Merchandisingu, powinni być w stanie wykazać globalną perspektywę, dobrze trzymać się odpowiednich badań i mieć większą wiedzę na temat zachowań konsumenckich. Ponadto osoby z tym stopniem pracują jako nadzorcy w branży sprzedaży i handlu detalicznego, więc wyższe wynagrodzenie może być możliwe.

Koszt uzyskania tytułu magistra zależy od długości programu, kraju uczestnictwa i wybranego uniwersytetu. Aby ustalić te koszty, warto skontaktować się z biurem rekrutacyjnym potencjalnych szkół w celu uzyskania dalszych informacji.

Istnieje wiele różnych ścieżek kariery, które można wybrać po otrzymaniu tytułu magistra w Merchandisingu. Jednym z najczęstszych zawodów jest kierownik ds. Zakupów. Ta pozycja ocenia produkty, negocjuje umowy i ostatecznie kupuje produkty w celu ich odsprzedaży. Inną opcją jest wizualny merchandiser, który jest wyłącznie odpowiedzialny za pojawienie się sklepu. Organizowanie produktów i oznakowań oraz strategiczne umieszczanie w celu dopasowania do pożądanego wizerunku sklepu to duży kawał ich pracy. To tylko kilka możliwości kariery, ale jest ich o wiele więcej.

Często uczniom trudno jest rzucić pracę, która płaci rachunki, aby zdobyć inny stopień. Na szczęście istnieje wiele opcji dostępnych online dla magistra w Merchandisingu, jeśli chcesz mieć elastyczny harmonogram. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Manchester Metropolitan University
Manchester, Wielka Brytania

To roczny, branżowy program, który daje możliwość rozwoju specjalistycznej wiedzy z zakresu zakupów i merchandisingu współczesnej mody z perspektywy menedżerskiej. Opracowany ... +

To roczny, branżowy program, który daje możliwość rozwoju specjalistycznej wiedzy z zakresu zakupów i merchandisingu współczesnej mody z perspektywy menedżerskiej. Opracowany we współpracy ze specjalistami z branży w celu informowania o innowacyjnych projektach i utrzymywania współczesnych treści oraz wspierania innowacyjnych projektów. Podczas studiów magisterskich rozwiniesz umiejętności zawodowe, menedżerskie i osobiste, w tym świadomość handlową, umiejętności negocjacyjne i zarządzania relacjami, a także rozwijanie umiejętności wizualnych w kontekście biznesowym, aby umożliwić ci skuteczne działanie w globalnym przemyśle. Zdobędziesz także dogłębną wiedzę na temat finansów, rozwoju branży, marż, cen, strategii sprzedaży i obrotów oraz tego, jak pewnie przekazywać swoje pomysły poprzez skuteczną komunikację i współczesną prezentację. -
MSc
Studia dzienne
Język angielski
Sie 2022
Ośrodek kształcenia