MASTERSTUDIES

Zaoczne Media społecznościowe Europa - Media społecznościowe programów Media społecznościowe w Europa

Magister lub Master of Science, jest jedną z nazw stopni dwa najbardziej popularne licencjackich. Międzynarodowe uznanie, mgr jest zwykle przyznawane po około czterech latach rygorystyczne badania w to, co jest zazwyczaj oparte na polu nauki.

Dokładnie skupia się na rozwiązywaniu rosnące wszechobecność mediów społecznościowych w całej naszej globalnej społeczności, jest zaawansowanym stopniu, że koncentrują się na wpływie mediów społecznościowych i zrozumieć, jak można go wykorzystać mające wpływ na przyszłość wiadomości, marketing, dziennikarstwo , polityka, rozrywka, połączeniom i więcej.

Europe, jeden z world 's siedmiu kontynentach, jest zazwyczaj znany jako wysuniętym półwyspie Eurazji. Drugi najmniejszy kontynent, z 10.180.000 (km2), że zebrano obszar 50 krajów.

Zaoczne Media społecznościowe Europa - Weź Media społecznościowe Europa. Wszystkie Zaoczne Media społecznościowe program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Media społecznościowe, Europa Filter

Master of Science w mediach społecznościowych i technologiach internetowych

Linnaeus University
MSc
<
Łączone online i stacjonarne
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Program koncentruje się na projektowaniu i rozwoju narzędzi i usług mediów społecznościowych z wykorzystaniem technologii internetowych i mobilnych.

Czytaj więcej

Magister dyplomacji międzynarodowej i państwa cyfrowego

Glasgow Caledonian University, London (GCU London)
MSc
20 Sty 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Międzynarodowe programy dyplomacji GCU London mają na celu zaspokojenie rosnących potrzeb rynku globalnego w dziedzinie dyplomacji, międzynarodowego biznesu, bezpieczeństwa mi ...

Czytaj więcej