MASTERSTUDIES

Zaoczne Media i komunikacja Afryka - Media i komunikacja programów Media i komunikacja w Afryka

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

Media i komunikacja badania obejmują szeroki zakres dziedzin specjalistycznych, w których uczniowie muszą nauczyć się, jak kierować estetyki, kreatywności i innowacji, a także wykorzystywać umiejętności krytycznych w celu wytworzenia skutecznych mediów komunikacyjnych.

Afryka to kontynent z 53 niezależnych państw i bogata mieszanka rdzennych ludów, kultur, ekonomii i historii. Afryka jest drugim co do wielkości kontynent na świecie.

Zaoczne Media i komunikacja Afryka - Weź Media i komunikacja Afryka. Wszystkie Zaoczne Media i komunikacja program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Media i komunikacja, Afryka Filter

Magister mediów i komunikacji

Pan-Atlantic University
MSc
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
12 miesiące
Język angielski
Stacjonarne

Program mgr został pomyślany jako połączenie kształcenia akademickiego i zawodowego, a jest bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby przemysłu.

Czytaj więcej