Filter
Magister nauk ścisłych
Szwajcaria Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Matematyka Szwajcaria - programów Matematyka Szwajcaria Matematyka

Magister lub Master of Science, jest jedną z nazw stopni dwa najbardziej popularne licencjackich. Międzynarodowe uznanie, mgr jest zwykle przyznawane po około czterech latach rygorystyczne badania w to, co jest zazwyczaj oparte na polu nauki.

Przedmiotem matematyki jest często w połączeniu z innymi podmiotami, takimi jak edukacja, statystyki, finansów i informatyki. To powiązanie może dać wartość dodaną w nauczaniu, Informatyk oraz prognozowania i planowania pól finansowych.

Szwajcaria, Konfederacja Szwajcarska oficjalnie jest federacją składającą się z 26 kantonów, z Berna jako siedziba władz federalnych. Niezależność Szwajcaria 's i neutralność dawna uhonorowany przez największych potęg europejskich. Szwajcaria jest spokojna, dostatniego i stabilnego nowoczesnej gospodarki rynkowej z niskim bezrobociem.

Matematyka Szwajcaria - Weź Matematyka Szwajcaria. Wszystkie Matematyka i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Matematyka, Szwajcaria

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
USI Università della Svizzera italiana

Master of Science w Computational Science (MCS) na Università della Svizzera italiana ( USI ) oferuje studentom możliwość zdobycia dogłębnego zrozumienia i zestawu umieję ... [+]

Master of Science w Computational Science (MCS) na Università della Svizzera italiana ( USI ) oferuje studentom możliwość zdobycia dogłębnego zrozumienia i zestawu umiejętności w zakresie nauk obliczeniowych, symulacji numerycznych, matematyki stosowanej, statystyki i nauki o danych . Zapewnia innowacyjne połączenie kompetencji metodologicznych i stosowanych zarówno w nauce obliczeniowej, jak i naukach o danych, dzięki czemu uczniowie otrzymują wiedzę i umiejętności potrzebne do działania w czołówce nauki i przemysłu.

Nauki obliczeniowej nie należy mylić z informatyką, która zajmuje się nauką i inżynierią komputerów. Nauka obliczeniowa reprezentuje szersze podejście do interdyscyplinarnych problemów i projektów, wykorzystując symulacje komputerowe w podejściach opartych na modelach, które reprezentują interakcję między teorią a eksperymentem.... [-]

Szwajcaria Lugano
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku