Filter
Magister nauk ścisłych
Dania Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Matematyka Dania - programów Matematyka Dania Matematyka

Master of Science (MSc): Programy te są studia podyplomowe dla osób, którzy niedawno ukończyli studia licencjackie i chcą poszerzyć swoją wiedzę na poziomie głębokiej i bardziej naukowe.

Przedmiotem matematyki jest często w połączeniu z innymi podmiotami, takimi jak edukacja, statystyki, finansów i informatyki. To powiązanie może dać wartość dodaną w nauczaniu, Informatyk oraz prognozowania i planowania pól finansowych.

Dania 's szkolnictwa wyższego kładzie nacisk na technicznego szkolnictwa wyższego poprzez nauki uniwersyteckiej. Większość duńskich uniwersytetów oferuje Quality International kultury studentów ze względu na jego swobodnej skandynawskiej postawy.

Matematyka Dania - Weź Matematyka Dania. Wszystkie Matematyka i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Matematyka, Dania

University of Southern Denmark

Z dyplomem magistra matematyki z Uniwersytetu Południowej Danii, będzie dobrze wykwalifikowanych do pracy w wielu ekscytujących prywatne lub publiczne ... ... [+]

Z dyplomem magistra matematyki z Uniwersytetu Południowej Danii, będzie dobrze wykwalifikowanych do pracy w wielu ciekawych organizacji prywatnych lub publicznych (przemysłu, instytucji finansowych, szkół, uczelni, administracji) lub możesz wybrać do kontynuowania kariery naukowej.W programie magistra matematyki, rozwijać swoją wiedzę z teorii naukowych i metod, swoje doświadczenie w pracy niezależnie zagadnień naukowych i zdolność do wyrażania się w sposób jednoznaczny w kwestiach naukowych. Program Master kwalifikuje się więc do udziału w pracy naukowej i niezależnie obsługiwać funkcje biznesowe z tła w tych wyuczonych umiejętności.

Matematyka i informatyka badania... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Denmark

W programie Matematyki Stosowanej, dowiesz się, do modelowania i rozwiązywania problemów z praktycznego świata za pomocą zaawansowanych narzędzi matematycznych. Oprócz .. ... [+]

Aby zostać przyjętym do programu magisterskiego w matematyce stosowanej, należy wypełnić odpowiedni program kawalerski.W programie Matematyki Stosowanej, dowiesz się, do modelowania i rozwiązywania problemów z praktycznego świata za pomocą zaawansowanych narzędzi matematycznych. Oprócz podstawowych zasad matematycznych w zakresie matematyki stosowanej można zapoznać się z modelowania matematycznego, czyli formułowania złożonych problemów matematycznych, jak te, które w celu ich analizy i wykonywania obliczeń cyfrowo

Badania w Matematyki i Informatyki

Badania na Wydziale Matematyki i Informatyki na Uniwersytecie Południowej Danii obejmuje trzy główne obszary:... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku