MASTERSTUDIES.PL

Programy Marketing cyfrowy, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Jedną z opcji dla zaawansowanych stopnia jest Master of Science. Studenci, którzy realizują ten stopień może specjalizować się w dziedzinie badań, które odnoszą się do ich studiów zajęć. Z mgr, będziesz mieć dodatkowe umiejętności, które są potrzebne do dzisiejszych zadań.

Co to ​​jest Magister marketingu cyfrowego? Program ten koncentruje się na typach cyfrowych marketingu, takich jak PPC, AdWords, social media, SEO, reklamy internetowej, a więcej. Podczas zajęć dowiesz się, strategie, aby skutecznie pomóc w rynku za pośrednictwem Internetu. Niektóre z zajęć są ściśle wykłady. Inne oferują praktyczną naukę, aby pomóc Ci w szkole lekcje przejścia do realnego świata. Istnieje wiele programów można zastosować do, jeśli jesteś zainteresowany w tym rozwijającym się obszarze biznesu. Niektóre oferują elastyczne opcje klasy, dzięki czemu można pracować i chodzić do szkoły w tym samym czasie.

Istnieje wiele korzyści z realizacji Master of Science. Ten zaawansowany stopień jest to świetny sposób, aby nadać tempa swojej karierze marketingu. Wiele z dzisiejszych działań reklamowych odbywa się online, więc będziesz miał przewagę w miejscu pracy. Ponadto, korzystne jest, aby stopień, który jest bardziej techniczny.

Koszt uczestnictwa w szkole zależy od wybranego programu. Ponieważ istnieje wiele uniwersytetów na całym świecie, to najlepiej skontaktować się z każdej szkoły w zakresie opłat.

Po przejściu z mgr, będzie przygotowany do pracy na stanowisku kierownika gospodarczego wysokiego szczebla dla firm na całym świecie. Niektórzy ludzie nawet użyć swojej wiedzy, aby rozpocząć własne udanych firm internetowych lub blogów.

 

Jeśli chcesz dodać do swojego wykształcenia i zdobyć ważne umiejętności techniczne w świecie marketingu, a następnie zaawansowanym stopniu może być dla Ciebie. Uzyskać więcej informacji na temat różnych programów w Internecie. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio z biurem dopuszczenia szkoły do wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

36 Wyniki z Marketing cyfrowy Filter

Magister zarządzania sprzedażą cyfrową

The University of Law Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 - 18 miesiące Styczeń 2020 Niemcy Berlin Wielka Brytania London + 2 więcej

MSc Digital Sales and Management nauczy Cię analizować rolę cyfrowych modeli biznesowych opartych na przełomowych technologiach, marketingu w mediach cyfrowych i społecznościowych, transformacji cyfrowej, zarządzaniu cyfrowym, zarządzaniu projektami i systemach informacyjnych.

Magister marketingu cyfrowego

Arden courses at GISMA
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Styczeń 2020 Niemcy Berlin

Kurs mgr marketingu cyfrowego ma na celu zapewnienie studentom krytycznego zrozumienia i specjalistycznej wiedzy z zakresu marketingu cyfrowego, a tym samym zwiększenie ich potencjału zawodowego w tej wciąż rozwijającej się dziedzinie.

Magister marketingu cyfrowego

GISMA ULaw
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Styczeń 2020 Niemcy Berlin

Kurs mgr marketingu cyfrowego ma na celu zapewnienie studentom krytycznego zrozumienia i specjalistycznej wiedzy z zakresu marketingu cyfrowego, a tym samym zwiększenie ich potencjału zawodowego w tej wciąż rozwijającej się dziedzinie.

MSc Football Communications

UCFB
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Wrzesień 2019 Wielka Brytania Wembley + 1 więcej

The MSc Football Communications

Magister analityki danych i marketingu (CIM)

Arden University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 60 miesiące Styczeń 2020 Wielka Brytania Coventry + 1 więcej

Wiedza o tym, do kogo się udać i jak dotrzeć do tej grupy odbiorców, może dać organizacjom dużą przewagę. Internetowy program MSC Data Analytics and Marketing (CIM) firmy Arden University łączy te dwie dyscypliny, aby zapewnić zaawansowane możliwości przetwarzania danych w celu maksymalizacji potencjału marketingowego.

Magister strategii marketingu cyfrowego

Trinity College Dublin - Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Wrzesień 2019 IIrlandia Dublin

Program ten ma na celu przekazanie studentom analitycznych kompetencji i umiejętności biznesowych niezbędnych do odniesienia sukcesu w cyfrowym świecie. Studenci będą ukończyć jako wysoko wykwalifikowani stratedzy marketingu cyfrowego.

Magister w biznesie cyfrowym

ICD International Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 semestry Listopad 2019 Francja Paris Toulouse + 1 więcej

Magister Digital Business wita absolwentów z dowolnej dyscypliny lub profesjonalistów, którzy chcą rozwinąć podstawowe umiejętności w biznesie cyfrowym lub zdobyć nowatorską praktyczną wiedzę w konkretnych dziedzinach technicznych, takich jak marketing cyfrowy i analityka biznesowa.

Magister marketingu cyfrowego

Northumbria University London Campus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Wielka Brytania London

Nasz mgr Marketing cyfrowy ma na celu dostarczenie umiejętności i wiedzy potrzebnych w szybko rozwijającym się sektorze. Kurs ten skupi się na rozwijaniu umiejętności potrzebnych do skutecznego wprowadzania towarów i usług za pośrednictwem różnych kanałów online.

Magister marketingu cyfrowego

Royal Holloway University of London
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Sierpień 2019 Wielka Brytania Egham

Studiuj nasz dedykowany kurs dyplomowy z marketingu cyfrowego w centrum Londynu. Jeśli jesteś finalistą lub niedawno ukończyłeś (jakikolwiek przedmiot) i chcesz zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie, ten kurs powinien dostarczyć Ci wiedzy i umiejętności niezbędnych w erze cyfrowej. Będąc jednym z niewielu specjalistycznych kursów magisterskich z marketingu cyfrowego w Wielkiej Brytanii, zyskasz 360-stopniową perspektywę marketingu cyfrowego, od cyfrowej marki i reklamy po podróż konsumenta i wskaźniki. Po ukończeniu studiów będziesz mógł tworzyć i analizować strategie cyfrowe oraz podejmować świadome decyzje taktyczne i strategiczne, studiując w kontekście charakterystycznej ideologii krytycznej Royal Holloway Marketing. Z pewnością wykorzystasz nabyte umiejętności do komunikowania strategii interesariuszom na wszystkich poziomach.

Magister biznesu cyfrowego online - University of Salford (Wielka Brytania)

Robert Kennedy College
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Otwarta rekrutacja Szwajcaria Zürich Switzerland Online Wielka Brytania Salford UK Online + 5 więcej

Opracowany w odpowiedzi na niedobór umiejętności cyfrowych zidentyfikowanych zarówno w kraju, jak i na całym świecie, nasz magister w dziedzinie cyfrowego biznesu został zaprojektowany w celu zapewnienia kluczowych umiejętności praktycznych na obecnym rynku, w tym rozwiązywania problemów, planowania strategicznego i krytycznego myślenia.

M.Sc. w Management ze specjalizacją Digital Marketing

HEC Management School - University of Liège
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Belgia Liège

Program ten umożliwia menedżerom specjalizację w zakresie marketingu, w tym 3 filary gospodarki cyfrowej: marketing cyfrowy, handel elektroniczny i analityka danych.

Magister cyfrowej gospodarki i przywództwa

Management Center Innsbruck
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 2 lat(a) Październik 2019 Austria Innsbruck

Executive Master Program Digital Economy

Magister marketingu cyfrowego i sprzedaży

Kedge Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat(a) Wrzesień 2019 Francja Marseille

Marketing cyfrowy ma burzliwy wpływ na społeczeństwo jako całość, odsuwając na bok ustalone praktyki firm, organów rządowych i użytkowników. Pojawiły się nowe zawody i nowe praktyki, co spowodowało lukę w umiejętnościach na rynku i pilną potrzebę nowego szkolenia w zakresie zarządzania w tych obszarach.

Magister Digital Business Analytics

Leonard de Vinci Group
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Październik 2019 Francja Paris

Mgr Digital Business Analytics ma na celu dostarczenie uczniom kompetencji i know-how do rozwoju w dynamicznych środowiskach biznesowych.

Magister zarządzania cyfrowego

Montpellier Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 18 miesiące Wrzesień 2019 Francja Montpellier

Magister zarządzania cyfrowego jest jednym z programów Montpellier Business School , w którym możesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe i znaleźć sposób na wyróżnienie się z tłumu. Dostarcza specjalistycznych narzędzi i technik zwiększających Twoje mocne strony na arenie międzynarodowej.