MASTERSTUDIES.PL

Marketing cyfrowy Beijing - programów Marketing cyfrowy Beijing Marketing cyfrowy, Beijing

Magister lub Master of Science, jest jedną z nazw stopni dwa najbardziej popularne licencjackich. Międzynarodowe uznanie, mgr jest zwykle przyznawane po około czterech latach rygorystyczne badania w to, co jest zazwyczaj oparte na polu nauki.

marketing cyfrowy to metoda promowania firm, produktów i usług na elektronicznych platformach medialnych. To często wiąże się z mediów społecznych, ale także aplikacje mobilne, billboardy elektroniczne cyfrowe radio i telewizję, wiadomości tekstowych i innych kanałów.

China stara się promować rozwój uniwersytetów pierwszej klasy. China "gospodarka s jest już świat 's drugim największym i wciąż rośnie. Przeżywanie jej kultury i zrozumienia jej wzrostu rynku będzie zwiększyć swoją karierę.

Marketing cyfrowy Beijing - Weź MSc Beijing. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Marketing cyfrowy, Beijing Filter

Magister Digital Marketing Management

University of Strathclyde Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Wrzesień 2019 Wielka Brytania Glasgow Włochy Milan Niemcy Munich Chiny Beijing Francja Toulouse + 8 więcej

Mgr Strathclyde w Digital Marketing Management (DMM) został opracowany we współpracy z przemysłem w odpowiedzi na rosnącą potrzebę absolwentów z umiejętnościami marketingu cyfrowego. Program ma na celu umożliwienie ci stać się jedną z następnej generacji wykwalifikowanych specjalistów.