MASTERSTUDIES.PL

Marketing cyfrowy Belgia - programów Marketing cyfrowy Belgia Marketing cyfrowy

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

marketing cyfrowy to metoda promowania firm, produktów i usług na elektronicznych platformach medialnych. To często wiąże się z mediów społecznych, ale także aplikacje mobilne, billboardy elektroniczne cyfrowe radio i telewizję, wiadomości tekstowych i innych kanałów.

Z wyższym wykształceniem jest najbardziej górny poziom w systemie edukacji w Belgii, rząd położyć większy nacisk, aby upewnić się, że życie studentów jest tak proste, jak to możliwe, poprzez pożyczki i dotacje programów. Oferują sponsorów dla studentów z ubogich i zagrożonych środowisk, którzy chcieliby studiować w tym kraju.

Marketing cyfrowy Belgia - Weź Marketing cyfrowy Belgia. Wszystkie Marketing cyfrowy i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Marketing cyfrowy, Belgia Filter

M.Sc. w Management ze specjalizacją Digital Marketing

HEC Management School - University of Liège
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Belgia Liège

Program ten umożliwia menedżerom specjalizację w zakresie marketingu, w tym 3 filary gospodarki cyfrowej: marketing cyfrowy, handel elektroniczny i analityka danych.