MASTERSTUDIES.PL

Marketing cyfrowy Walloon Region - programów Marketing cyfrowy Walloon Region Marketing cyfrowy, Walloon Region

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

Celem marketingu cyfrowych jest zatrzymać się i wyprzedza trendy w elektronicznej promocji medialnej. Wykorzystanie obecnych i nowych technologii, tych specjalistów użyciu technik marketingowych obrobione dla określonych środowisk cyfrowych wpływania na decyzje zakupowe konsumentów.

Belgia oferuje zorientowane na rynek wyższego poziomu wykształcenia, który jest oparty na umiejętności i innowacje. Kraju 's uczelnie oferują interaktywne w tym samym czasie badania edukacji zorientowanej uniwersyteckim przed wstąpieniem na rynek pracy.

Marketing cyfrowy Walloon Region - Weź MSc Walloon Region. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Marketing cyfrowy, Walloon Region Filter

M.Sc. w Management ze specjalizacją Digital Marketing

HEC Management School - University of Liège
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Belgia Liège

Program ten umożliwia menedżerom specjalizację w zakresie marketingu, w tym 3 filary gospodarki cyfrowej: marketing cyfrowy, handel elektroniczny i analityka danych.