MASTERSTUDIES.PL

Marketing cyfrowy Liège - programów Marketing cyfrowy Liège Marketing cyfrowy, Liège

Magister lub Master of Science, jest jedną z nazw stopni dwa najbardziej popularne licencjackich. Międzynarodowe uznanie, mgr jest zwykle przyznawane po około czterech latach rygorystyczne badania w to, co jest zazwyczaj oparte na polu nauki.

Specjalistów od marketingu cyfrowego są ekspertami w promowaniu marki i produkty na social media, aplikacje mobilne, wiadomości tekstowe, radiofonii i telewizji cyfrowej, oraz pojawiające się formy platform cyfrowych. Pracują również stworzenie skutecznych kampanii i wiadomości przeznaczonych specjalnie dla każdego rodzaju kanału.

Belgia oferuje zorientowane na rynek wyższego poziomu wykształcenia, który jest oparty na umiejętności i innowacje. Kraju 's uczelnie oferują interaktywne w tym samym czasie badania edukacji zorientowanej uniwersyteckim przed wstąpieniem na rynek pracy.

Instytucje uczenia się w Liège należą do najlepszych w Belgii. Z Uniwersytetu w Liege na czele, i innych ośrodkach i kolegiach uciekają ten obszar, Liege jest dobre miejsce do studiowania.

Marketing cyfrowy Liège - Weź MSc Liège. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Marketing cyfrowy, Liège Filter

M.Sc. w Management ze specjalizacją Digital Marketing

HEC Management School - University of Liège
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Belgia Liège

Program ten umożliwia menedżerom specjalizację w zakresie marketingu, w tym 3 filary gospodarki cyfrowej: marketing cyfrowy, handel elektroniczny i analityka danych.