MASTERSTUDIES.PL

Marketing cyfrowy Azji - Marketing cyfrowy programów Marketing cyfrowy w Azji

Magister lub Master of Science, jest jedną z nazw stopni dwa najbardziej popularne licencjackich. Międzynarodowe uznanie, mgr jest zwykle przyznawane po około czterech latach rygorystyczne badania w to, co jest zazwyczaj oparte na polu nauki.

marketing cyfrowy to metoda promowania firm, produktów i usług na elektronicznych platformach medialnych. To często wiąże się z mediów społecznych, ale także aplikacje mobilne, billboardy elektroniczne cyfrowe radio i telewizję, wiadomości tekstowych i innych kanałów.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Marketing cyfrowy Azji - Weź Marketing cyfrowy Azji. Wszystkie Marketing cyfrowy i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

4 Wyniki z Marketing cyfrowy, Azji Filter

Magister Digital Marketing Management

University of Strathclyde Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Wrzesień 2019 Wielka Brytania Glasgow Włochy Milan Niemcy Munich Chiny Beijing Francja Toulouse + 8 więcej

Mgr Strathclyde w Digital Marketing Management (DMM) został opracowany we współpracy z przemysłem w odpowiedzi na rosnącą potrzebę absolwentów z umiejętnościami marketingu cyfrowego. Program ma na celu umożliwienie ci stać się jedną z następnej generacji wykwalifikowanych specjalistów.

Magister w marketingu

ESSEC Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Singapur Singapore

Zaprojektowany dla marketerów i specjalistów cyfrowych w tym wieku złożoności, mgr ESSEC w zakresie zarządzania marketingowego i cyfrowego pozwoli ci zdobyć koncepcje i narzędzia marketingu i technologii cyfrowej, a także podstawy zarządzania.

Magister międzynarodowego zarządzania marketingowego z marketingiem cyfrowym

Heriot-Watt University Dubai
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Wrzesień 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City + 1 więcej

Nasz mgr in International Marketing Management with Digital Marketing ma na celu zapewnienie zrozumienia zarządzania marketingiem w dzisiejszej globalnej gospodarce cyfrowej. Dzięki połączeniu praktycznego wglądu i wiedzy akademickiej, zyskasz zrozumienie współczesnych osiągnięć w zakresie cyfrowych praktyk marketingowych i strategii oraz jak zastosować je w rzeczywistych wyzwaniach biznesowych. Program będzie interesujący dla osób pracujących (lub zamierzających pracować) w gospodarce cyfrowej i chcących wyróżnić się na rozwijającym się rynku pracy.

Magister marketingu cyfrowego

emlyon business school
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 18 miesiące Wrzesień 2019 Chiny Shanghai Francja Paris + 2 więcej

Magister marketingu cyfrowego