MASTERSTUDIES

Kształcenie na odległość Lotnictwo Singapur - programów Lotnictwo Singapur Lotnictwo

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

Aviation bada wiele aspektów lotu, w tym projektowania, wytwarzania i użytkowania statków powietrznych. Wiele kursów lotnictwa radzić sobie z cięższym od powietrza samolotów, ale jest również badanie lżejszym od powietrza samolotów, takich jak Blimps.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Singapur, oficjalnie Republika Singapuru, jest Southeast Asian island city-state off południowym krańcu Półwyspu Malajskiego, 137 km na północ od równika. Liczba zagranicznych uniwersytetów, szkół biznesu i instytucji specjalistycznych również ustawić ich azjatyckich kampusy w Singapurze. Singapur jest jednym z najbezpieczniejszych miast na świecie przez praktycznie każdego środka.

Kształcenie na odległość MSc Singapur - Weź Kształcenie na odległość MSc Singapur. Wszystkie Kształcenie na odległość MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Lotnictwo, Singapur, Kształcenie na odległość Filter

Master of Science w zarządzaniu transportu lotniczego

Singapore Aviation Academy
MSc
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Master of Science (MSc) w powietrzu zarządzania transportem (ATM) jest przeznaczony do wyposażyć w umiejętności potrzebne do prowadzenia karierę w różnych sektorach branży tra ...

Czytaj więcej