MASTERSTUDIES

Kształcenie na odległość Lotnictwo Azja - Lotnictwo programów Lotnictwo w Azja

Master of Science lub tytuł magistra w dziedzinie nauki jest stopień naukowy dostarczone przez Uniwersytety w wielu krajach. Master of Science jest popularny po ukończeniu dyplom licencjata.

Wiele z tematów zawartych w umowie lotniczej z projektowania i produkcji samolotów, ale są też obszary, które koncentrują się na ruchu lotniczego oraz wpływu na środowisko samolotów i innych statków powietrznych. Lotnictwo ogólne można również rozdzielić na obywatelskiego i wojskowego lotnictwa.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Jako największy i najbardziej zaludnionym kontynentem na świecie, w Azji składa się z wielu różnych grup etnicznych, kultur, środowisk, ekonomicznych więzi historycznych i systemów rządowych.

Kształcenie na odległość Lotnictwo Azja - Weź Lotnictwo Azja. Wszystkie Kształcenie na odległość Lotnictwo program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Lotnictwo, Azja, Kształcenie na odległość Filter

Master of Science w zarządzaniu transportu lotniczego

Singapore Aviation Academy
MSc
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Master of Science (MSc) w powietrzu zarządzania transportem (ATM) jest przeznaczony do wyposażyć w umiejętności potrzebne do prowadzenia karierę w różnych sektorach branży tra ...

Czytaj więcej