close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Lingwistyka stosowana, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Master of Science to zaawansowany stopień, który opiera się na podstawach, które uczniowie uczą się na poziomie licencjackim. Zajęcia zwykle koncentrują się na dyscyplinie matematyki, inżynierii lub nauki. Studenci często mogą zdobyć ten stopień w ciągu jednego do trzech lat, w zależności od ich tempa i struktury programu. Czym jest magister lingwistyki stosowanej? Lingwistyka j… Czytaj więcej

Master of Science to zaawansowany stopień, który opiera się na podstawach, które uczniowie uczą się na poziomie licencjackim. Zajęcia zwykle koncentrują się na dyscyplinie matematyki, inżynierii lub nauki. Studenci często mogą zdobyć ten stopień w ciągu jednego do trzech lat, w zależności od ich tempa i struktury programu.

Czym jest magister lingwistyki stosowanej? Lingwistyka jest nauką języków, a lingwistyka stosowana koncentruje się na rozwiązywaniu rzeczywistych problemów związanych z językiem. Kandydaci na stopnie studiują wiele takich samych pojęć, jak studenci realizujący ogólne stopnie naukowe z tej dziedziny, w tym semantykę, pragmatykę, składnię, fonetykę i morfologię. Jednak uczniowie mają również możliwość nauczenia się, jak zastosować nabyte umiejętności do zajęć praktycznych, takich jak nauczanie języków ojczystych lub obcych innym.

Uzyskanie tytułu magistra w zakresie językoznawstwa stosowanego może zapewnić uczniom lepsze zrozumienie wielu współczesnych problemów językowych, od barier komunikacji międzykulturowej po rządowe polityki językowe. Studia dyplomowe mogą również wyposażyć uczniów w umiejętność skuteczniejszego porozumiewania się zarówno w języku ojczystym, jak i w innych językach.

Koszt uzyskania tytułu magistra w dziedzinie lingwistyki stosowanej zależy w dużej mierze od instytucji. Inne czynniki, takie jak geografia i struktura kursu, mogą również wpływać na ostateczną cenę. Aby uzyskać dokładny obraz kosztów programu studiów, uczniowie powinni zawsze skonsultować się z instytucją oferującą dyplom.

Po uzyskaniu tytułu magistra w dziedzinie lingwistyki stosowanej, absolwenci mogą podejmować pracę w zakresie badań, nauczania lub polityki. Posiadacze tytułów mogą uczyć języka angielskiego lub języków obcych dla młodych studentów lub dorosłych profesjonalistów. Absolwenci, którzy chcą pracować za granicą, mogą pomóc rządom w opracowaniu polityki językowej lub pomocy głośnikom rzadkich dialektów w nagrywaniu ich języków. Absolwenci mogą również stać się badaczami i badać różne tematy, od zaburzeń mowy i języka po wyzwania w komunikacji międzykulturowej.

Wiele instytucji pozwala teraz studentom na uzyskanie tytułu magistra lingwistyki stosowanej w trybie online. Może to umożliwić uczniom uczęszczanie do preferowanych szkół bez obaw o lokalizację lub harmonogram. Uczniowie mogą dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach w kilku prostych krokach. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
University of Edinburgh - School of Philosophy, Psychology & Language Sciences
Edynburg, Wielka Brytania

Ten program kładzie duży nacisk na rozwijanie umiejętności i wiedzy, które można zastosować w środowisku zawodowym

Ten program kładzie duży nacisk na rozwijanie umiejętności i wiedzy, które można zastosować w środowisku zawodowym -
MSc
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 
University of Edinburgh - School of Philosophy, Psychology & Language Sciences
Edynburg, Wielka Brytania

Program kładzie równy nacisk na akwizycję pierwszego języka, nabywanie drugiego języka i dwujęzyczność, co czyni go idealnym wyborem dla tych, którzy chcą mieć szeroką wiedzę ... +

Program kładzie równy nacisk na akwizycję pierwszego języka, nabywanie drugiego języka i dwujęzyczność, co czyni go idealnym wyborem dla tych, którzy chcą mieć szeroką wiedzę z zakresu badań nad rozwojem języka, ze szczególnym uwzględnieniem badań empirycznych / eksperymentalnych. -
MSc
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami