$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Kosmetologia, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Master of Science (MSc) jest zaawansowanym stopniu, który wymaga ciągłej edukacji w dziedzinie, która obejmuje naukowych technik badawczych. Ponieważ stopień ten jest zazwyczaj bardziej techniczny niż magistra, absolwenci tego stopnia, zwykle mają wyższe pensje. Czym jest mgr w kosmetologii? kosmetologów magisterskie muszą zrozumieć chemię i bakteriologia, aby skutecznie leczyć sk… Czytaj więcej

Master of Science (MSc) jest zaawansowanym stopniu, który wymaga ciągłej edukacji w dziedzinie, która obejmuje naukowych technik badawczych. Ponieważ stopień ten jest zazwyczaj bardziej techniczny niż magistra, absolwenci tego stopnia, zwykle mają wyższe pensje.

Czym jest mgr w kosmetologii? kosmetologów magisterskie muszą zrozumieć chemię i bakteriologia, aby skutecznie leczyć skórę, włosy i paznokcie klientów bez uszkodzenia ciała lub wprowadzenia infekcji. Muszą także posiadać wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii, aby mogły zrozumieć funkcje organizmu w celu uniknięcia przypadkowego zranienia. Niektóre z tych technik można dowiedzieć się, że uczniowie obejmują woskowanie, sterylizowanie, farbowanie i stosowania środków chemicznych do skóry.

Z tytułem magistra kosmetologii, możliwości kariery uczniów są znacznie rozszerzona. Zaawansowane stopni dowodzić wyższe zarobki, ale także absolwenci będą na ogół znaleźć bardziej interesującą pracę i zakwalifikować się do stanowisk kierowniczych.

Studenci zazwyczaj potrzeba około pięciu semestrów, aby zakończyć zajęć i zobowiązać się do roku zdobywając doświadczenie w wybranej specjalności. Zaleca się, aby studenci spojrzeć na możliwości finansowania przed nałożeniem do szkół, jak czesne i opłaty mogą się różnić w zależności od lokalizacji i innych czynników.

Kosmetologów pracować w włosów i paznokci salonach, uzdrowisk i kurortów i fryzjerów. Zadania te wymagają dużych umiejętności interpersonalnych w obsłudze klienta i aktywnego słuchania. Absolwenci ściśle współpracuje ze swoimi klientami, aby poprawić ich wygląd poprzez dbanie o włosy, skórę i paznokcie. Powinny one być w stanie poradnictwa klientów, na których leczenie będzie najlepsze dla nich. Możliwości istnieją na całym świecie w branżach rozrywkowych, turystycznych, rekreacyjnych i gościnności.

Jeśli kosmetologii Cię interesuje, aby dowiedzieć się więcej o wielu różnych specjalności w Internecie.Jeśli masz dobry pomysł, jaki rodzaj pracy chcesz zrobić w tej dziedzinie, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Université Côte d’Azur (UCA)
Miły, Francja

Magister „Zarządzanie przemysłem aromatycznym i zapachowym” oferuje 2-letnie interdyscyplinarne szkolenie w całości w języku angielskim. Grasse jest światową stolicą perfum i ... +

Magister „Zarządzanie przemysłem aromatycznym i zapachowym” oferuje 2-letnie interdyscyplinarne szkolenie w całości w języku angielskim. Grasse jest światową stolicą perfum i gości wszystkie poziomy przemysłu aromatów i zapachów. Wszystkie elementy przemysłu perfumeryjnego są opracowywane i przetwarzane w tym regionie. Celem tego stopnia jest szkolenie przyszłych specjalistów z branży i zapewnienie dostępu do edukacji interdyscyplinarnej w kontekście międzykulturowym na stronie Grasse. -
MSc
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online