close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Kontrola ruchu lotniczego, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

MSc jest skrótem od Master of Science, programu studiów podyplomowych, który pozwala uczniom na dalsze odkrywanie ich pola i budowanie cennych umiejętności i doświadczenia dla ich przyszłej kariery. Kursy są zazwyczaj bardziej skoncentrowane niż studia licencjackie i wymagają więcej badań. Czym jest magister kontroli ruchu lotniczego? Zapisując się na ten program, studenci mogą do… Czytaj więcej

MSc jest skrótem od Master of Science, programu studiów podyplomowych, który pozwala uczniom na dalsze odkrywanie ich pola i budowanie cennych umiejętności i doświadczenia dla ich przyszłej kariery. Kursy są zazwyczaj bardziej skoncentrowane niż studia licencjackie i wymagają więcej badań.

Czym jest magister kontroli ruchu lotniczego? Zapisując się na ten program, studenci mogą dowiedzieć się więcej o stale rosnącym świecie lotnictwa i zbudować konkretny fundament kontroli powietrznej zarówno na ziemi, jak i w powietrzu. Studenci często mają możliwość specjalizacji swojej edukacji, aby dowiedzieć się więcej na temat infrastruktury technicznej, projektowania i rozwoju lub ulepszania istniejących samolotów, w zależności od przyszłej kariery, którą chcieliby mieć. Wybór, który wybierają, wpływa na umiejętności, których się uczą, a tym samym na rodzaj kariery, którą mogą wybrać po ukończeniu studiów.

Ten program MSc instruuje studentów do doskonalenia umiejętności, takich jak krytyczne myślenie, nawigacja i następujący protokół. Umiejętności te są oczywiście zaprojektowane, aby pomóc uczniom w osiągnięciu bardziej udanej kariery w swojej dziedzinie, ale mogą wzbogacić także ich życie osobiste, pomagając im podejść do codziennych problemów z nowej perspektywy.

Jedną z rzeczy, o których uczniowie powinni wiedzieć, jest to, że czesne dla tego programu zmienia się ze szkoły na szkołę i kraj, więc przeprowadzenie badań jest konieczne. Planowanie finansowe jest szczególnie ważne, ponieważ w niektórych przypadkach ukończenie tego programu może zająć nawet dwa lata.

Ponieważ istnieje wiele podkategorii zaangażowanych w ten mgr, wybór pracy dla absolwentów może być
różnorodny. Niektóre możliwości kariery, które mogą być dostępne dla tych, którzy koncentrują się na systemach nawigacyjnych to: kierownik techniczny projektu, menedżerowie testów i inżynierowie integracji systemów. Absolwenci specjalizujący się w operacjach na lotniskach mogą rozpocząć działalność jako kierownik ds. Strategii technicznej i operacyjnej, kierownik ds. Walidacji lub inżynier systemowy.

Kursy online są świetnymi opcjami dla studentów o ograniczonym harmonogramie, ale również kursy lokalne i międzynarodowe mają ogromny potencjał. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
ENAC
Toulouse, Francja

MS Anseo integruje tematy dawnych mistrzów, oferując systematycznego i globalnego podejścia systemów nawigacyjnych: prowadzona na ziemi (systemy komunikacyjne, systemy nawigac ... +

MS Anseo integruje tematy dawnych mistrzów, oferując systematycznego i globalnego podejścia systemów nawigacyjnych: prowadzona na ziemi (systemy komunikacyjne, systemy nawigacyjne, systemy nadzoru, automatycznych systemów kontroli ruchu lotniczego), znajdujące się na pokładzie (satelita i awioniki systemy), a jego metody operacyjne (zarządzanie ruchem lotniczym). -
MSc
Studia dzienne
2 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami