MASTERSTUDIES

Zaoczne Komunikacja Włochy - programów Komunikacja Włochy Komunikacja

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

kursy komunikacyjne poprawić umiejętności uczniów w tym konkretnym obszarze i przygotowuje je do szerokiej gamy kariery. Umiejętności używanych w tym procesie może być stosowany w wielu różnych dziedzinach, zawodu, oferując studentów niespotykany swobodę w zakresie wyboru pracy.

Oficjalnie znany jako Republiki Włoskiej, kraj znajduje się w południowej Europie. Językiem urzędowym jest język włoski i kulturalnych bogatych stolicą jest Rzym. Wiele z World 's najstarszych uniwersytetów znajdują się we Włoszech, w szczególności na Uniwersytecie w Bolonii (założony w 1088). Istnieją trzy Superior Absolwent Szkoły z "uniwersytet stanu ", trzy instytucje o statusie kolegiów doktoranckich, które funkcjonują na magisterskich i podyplomowych poziom.

Zaoczne MSc Włochy - Weź Zaoczne MSc Włochy. Wszystkie Zaoczne MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Komunikacja, Włochy Filter

Magister marketingu politycznego

Rome Business School
Włochy, Rzym + 1 Więcej
MSc
<
Zaoczne
<
12 miesiące
Język angielski
Stacjonarne

Mgr marketingu politycznego ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności niezbędnych do skutecznego i profesjonalnego zarządzania procesami komunikacji i marketingu, które ws ...

Czytaj więcej