$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Komunikacja w modzie, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Po uzyskaniu Bachelor of Science, masz możliwość zabezpieczenia Master of Science. Program udostępnia ci zaawansowaną tematykę, co pozwala ci kontynuować karierę lub kontynuować studia na poziomie doktora. Czym jest magister komunikacji w modzie? Podczas gdy większość programów modowych koncentruje się na projektowaniu i tworzeniu, programy komunikacyjne uczą uczniów, jak reklamo… Czytaj więcej

Po uzyskaniu Bachelor of Science, masz możliwość zabezpieczenia Master of Science. Program udostępnia ci zaawansowaną tematykę, co pozwala ci kontynuować karierę lub kontynuować studia na poziomie doktora.

Czym jest magister komunikacji w modzie? Podczas gdy większość programów modowych koncentruje się na projektowaniu i tworzeniu, programy komunikacyjne uczą uczniów, jak reklamować marki konsumentom. Aby osiągnąć sukces w programie, musisz nauczyć się przekazywać wartości marki na rynek, analizować trendy w gospodarce rynkowej oraz opracowywać nowe techniki informacyjne i komunikacyjne. Niektóre z kursów prowadzonych w ramach programu obejmują visual merchandising, dziennikarstwo modowe, public relations, budowanie marki i fotografię mody. Wiele programów wymaga od swoich studentów również praktyki w firmach, aby zdobyć doświadczenie zawodowe.

Przemysł mody jest konkurencyjnym środowiskiem, a zaawansowany stopień pomaga wyróżnić się wśród innych kandydatów. Co więcej, masz więcej możliwości, aby rozwinąć swoją karierę, gdy masz imponujące wykształcenie.

Uzyskanie tytułu magistra komunikacji w modzie zajmuje około dwóch lat, w zależności od programu, w którym się zapisujesz. Wysokość czesnego zależy od szkoły. Skontaktuj się z preferowaną uczelnią, aby dowiedzieć się więcej o kosztach rejestracji.

Komunikatory mody wykorzystują swoje umiejętności w wielu dziedzinach w branży. Niektóre z najbardziej popularnych karier wśród absolwentów to zarządzanie komunikacją, konsultacje wizerunkowe, public relations, zarządzanie wydarzeniami i badania. Dzięki doskonałej promocji i zdolnościom produkcyjnym komunikatory mody mogą pracować w wielu profesjonalnych środowiskach, od domów mody po biura prasowe i organizacje eventowe. Istnieje wiele ścieżek kariery otwartych dla osób, które ukończyły studia magisterskie.

Wiele szkół na całym świecie oferuje stopnie w zakresie komunikacji w modzie, a także masz możliwość zapisania się na kursy online, jeśli chcesz pracować podczas studiów lub mieszkać z dala od kampusu. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
USI Università della Svizzera italiana
Lugano, Szwajcaria

Bądź częścią pierwszego międzynarodowego Master of Science in Digital Fashion Communication, który jest rozwijany jako podwójny stopień przez USI - Università della Svizzera I ... +

Bądź częścią pierwszego międzynarodowego Master of Science in Digital Fashion Communication, który jest rozwijany jako podwójny stopień przez USI - Università della Svizzera Italiana we współpracy z Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne (Paryż, Francja). -
MSc
Studia dzienne
4 semestry
Język angielski
Sie 2022
30 Kwi 2022
Ośrodek kształcenia