MASTERSTUDIES

Zaoczne Komunikacja międzynarodowa Programy, Wyszukaj najlepszy Komunikacja międzynarodowa programy tutaj! - Komunikacja międzynarodowa

Magister lub Master of Science, jest jedną z nazw stopni dwa najbardziej popularne licencjackich. Międzynarodowe uznanie, mgr jest zwykle przyznawane po około czterech latach rygorystyczne badania w to, co jest zazwyczaj oparte na polu nauki.

Międzynarodowe programy i kursy komunikacji może przygotować studentów do interakcji z różnych firm i przedsiębiorstw na całym świecie. Niektóre instytucje oferują studentom możliwość nauczenia się wielu języków, które mogą pomóc absolwentom rozwijać się w branży.

Zaoczne Komunikacja międzynarodowa Programy: Szukaj tutaj programów Komunikacja międzynarodowa . Wszystkie szkoły i Zaoczne informacje Komunikacja międzynarodowa directely, zaoszczędzić czas i kontakt Komunikacja międzynarodowa przyjęć tutaj!

1 Wyniki z Komunikacja międzynarodowa Filter

M.Sc in International Business Communications

Asia Pacific University of Technology & Innovation (APU)
Malezja, Kuala Lumpur
MSc
Styczeń 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
12 miesiące
Język angielski
Stacjonarne

Master of Science w International Business Communication koncentruje się na komunikacji biznesowej i korporacyjnej w wielonarodowych środowiskach biznesowych. Interfejs komuni ...

Czytaj więcej