Przywództwo Kenia - programów Przywództwo Kenia Przywództwo

MSC lub Master of Science, jest rozróżnienie akademicki obdarzył tych, którzy skutecznie zakończyć wcześniej określonych zajęć w to, co jest często oparte na nauce dyscypliny. Magister często zwiększa możliwości rozwoju kariery zawodowej, a także potencjalne zyski. Przywództwo jest działanie prowadzące, kierowanie i zarządzanie organizacji lub grupy osób. Obejmuje on różne… Czytaj więcej

MSC lub Master of Science, jest rozróżnienie akademicki obdarzył tych, którzy skutecznie zakończyć wcześniej określonych zajęć w to, co jest często oparte na nauce dyscypliny. Magister często zwiększa możliwości rozwoju kariery zawodowej, a także potencjalne zyski.

Przywództwo jest działanie prowadzące, kierowanie i zarządzanie organizacji lub grupy osób. Obejmuje on różne style przywódcze i wspólne umiejętności, takich jak komunikacja, podejmowanie decyzji i krytycznego myślenia.

Kenia jest uważany za jednego z krajów Afryki z ich najlepszych uczelni będącej University of Nairobi. W ubiegłym roku, rząd Kenii, zmodernizowane 15 instytucji do pełnego statusu uniwersytetu w dążeniu do zwiększenia dostępności studenta do tych uczelni.

Przywództwo Kenia - Weź Przywództwo Kenia. Wszystkie Przywództwo i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
International Leadership University - ILU
Nairobi, Kenia

Program kładzie nacisk na zasady dobrego zarządzania oraz procesów transformacji, przywództwa, promujących liderów produkujących dobra wspólnego.

Program kładzie nacisk na zasady dobrego zarządzania oraz procesów transformacji, przywództwa, promujących liderów produkujących dobra wspólnego. -
MSc
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Sty 2021
Ośrodek kształcenia
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here