MASTERSTUDIES

MSc Toronto - programy MSc Toronto - MSc Toronto

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

Jeśli myślisz o dowolnym systemie szkolnictwa wyższego, które będą mieć wpływ na swoje życie pozytywnie, dając Ci praktycznej wiedzy i umiejętności, a system edukacji Kanada 's jest to, czego potrzebujesz. Podróż do Kanady dla edukacji będzie można docenić kreatywność i innowacyjność wśród wykładowców w tych szkół wyższych.

To największe miasto w Kanadzie, a sektor edukacji ma tyle kwitła w tym mieście. Wiele uniwersytetów i szkół wyższych ustawieniu swoje centra tutaj, aby służyć ludziom w zakresie szkolnictwa wyższego, jest zaniepokojony. Oferuje wygodne środowisko dla studentów do nauki, miasto za pośrednictwem instytucji, takich jak University of Toronto widział wiele excel w swoich kursach zawodowych.

MSc Toronto - Weź MSc Toronto. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Science in Computer Science

Northeastern Univeristy —Toronto
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2&nbsp;-&nbsp;3 lat(a)
English (Canada)
Ośrodek kształcenia
Online

Tytuł magistra informatyki, będący częścią Northeastern's Khoury College of Computer Sciences, jest przeznaczony dla doświadczonych profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć swo ...

Czytaj więcej

Magister matematyki

Nipissing University
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Magister matematyki zapewnia studentom duże doświadczenie w dziedzinach, takich jak analizy, algebry, topologii i nowoczesnych zastosowań w obszarach obliczeniowych.

Czytaj więcej

Master of Science w cyberbezpieczeństwie

Northeastern Univeristy —Toronto
MSc
<
Studia dzienne
<
24&nbsp;-&nbsp;36 miesiące
English (Canada)
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Master of Science in Cybersecurity bada kluczowe problemy związane z bezpieczeństwem informacji oraz sposoby, w jakie technologia może je rozwiązać. Program pozwala ci wziąć u ...

Czytaj więcej