close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Islamistyka, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Studenci, którzy zarabiają MSC-skrót od Master of Science-to zrobić poprzez wykazanie ich zaawansowaną opanowanie tematu naukowego. Ten absolwent stopień poziomu przygotowującym uczniów do kontynuowania nauki na poziomie doktoratu lub kontynuować karierę w tej dziedzinie. Co to jest Magister studiów islamskich? Tytuł magistra studiów islamskich pozwala studentom zagłębić się int… Czytaj więcej

Studenci, którzy zarabiają MSC-skrót od Master of Science-to zrobić poprzez wykazanie ich zaawansowaną opanowanie tematu naukowego. Ten absolwent stopień poziomu przygotowującym uczniów do kontynuowania nauki na poziomie doktoratu lub kontynuować karierę w tej dziedzinie.

Co to jest Magister studiów islamskich? Tytuł magistra studiów islamskich pozwala studentom zagłębić się intensywnej nauki Koranu, nauk Mahometa i współczesnego stanu wiary muzułmańskiej. Zapewnia również studentom kontekście historycznym i globalnym. Ponieważ Koran i większość innych ważnych tekstów w religii są napisane w języku arabskim, studenci mogą spodziewać się intensywnie uczyć się języka, jak również. Można oczekiwać, że na zajęcia jak Historia Koranu, islamu w Historii i Antropologii islamu. Kursy te będą rozszerzone i skupić się na teoretycznych zamiast wstępnych perspektyw.

Tytułem magistra studiów islamskich skorzysta każdy student, który chce lepiej zrozumieć islam i jego kontekst w ustawieniach historycznych i współczesnych. Absolwenci programu mogą korzystać z ich wiedzy w różnych ustawieniach profesjonalnie i osobiście.

Koszt programu będą uzależnione od wielu zmiennych. Możesz otrzymać szacunkowy koszt uczestnictwa, jednak skontaktować się z biurem rekrutacji w szkole chcesz uczestniczyć.

Tytułem magistra studiów islamskich jest świetne przygotowanie do wielu karier. Będziesz prawdopodobnie kwalifikacje do nauczania klas gimnazjum lub szkoła szczebla na religię, czy można umieścić swoją wiedzę w obsłudze poprzez pisanie i badania przedmiotem. Oprócz szkół, można znaleźć oferty pracy w organizacji non-profit i instytutów badawczych. Wszystkie te miejsca mogą mieć zastosowanie dla swojej wiedzy na temat islamu i jego kultury, a może mają pracować na stanowiskach, które obejmują pomoc, nauczanie lub pisanie.

Można zarobić magistra studiów islamskich z różnych szkół, a niektóre z nich oferują elastyczne w niepełnym wymiarze czasu i możliwości do nauki jazdy. Aby dowiedzieć się więcej, poszukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
University of Edinburgh University of Edinburgh, School of Divinity
Edynburg, Wielka Brytania

Ten program, mieszczący się w Szkole Boskości, opiera się na mocnych stronach jednego z najwybitniejszych ośrodków studiów religijnych i teologicznych w kraju. Oferuje głęboki ... +

Ten program, mieszczący się w Szkole Boskości, opiera się na mocnych stronach jednego z najwybitniejszych ośrodków studiów religijnych i teologicznych w kraju. Oferuje głębokie i szerokie studium bogatych tradycji intelektualnych prawa islamskiego, teologii i filozofii w rozmowie z myślą chrześcijańską, etyką i teologią polityczną. -
MSc
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami