MASTERSTUDIES

Studia niestacjonarne Innowacja i przedsiębiorczość Guildford - programów Innowacja i przedsiębiorczość Guildford Innowacja i przedsiębiorczość , Guildford

Magister lub Master of Science, jest jedną z nazw stopni dwa najbardziej popularne licencjackich. Międzynarodowe uznanie, mgr jest zwykle przyznawane po około czterech latach rygorystyczne badania w to, co jest zazwyczaj oparte na polu nauki.

Innowacje i przedsiębiorczość są ściśle powiązane, ponieważ mogą one być rozumiane jako techniczne i biznesowe aspekty procesu twórczego. Programy w tej dziedzinie koncentrują się na sposobach kierowania zespołami w zakresie badań i rozwoju nowych produktów.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Studia niestacjonarne Innowacja i przedsiębiorczość Guildford - Weź Innowacja i przedsiębiorczość Guildford. Wszystkie Innowacja i przedsiębiorczość program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Innowacja i przedsiębiorczość, Guildford Filter

Magister zarządzania przedsiębiorczością i innowacjami

University of Surrey
MSc
Lut 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
10 Gru 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Przedsiębiorczość i zarządzanie innowacjami są niezbędne dla strategii wzrostu w świecie borykającym się z zakłóceniami technologicznymi. Ten kurs przygotuje Cię na te wyzwani ...

Czytaj więcej