$close

Filtry

Zobacz wyniki

Informatyka Drezno - programów Informatyka Drezno Informatyka, Drezno

Master of Science lub tytuł magistra w dziedzinie nauki jest stopień naukowy dostarczone przez Uniwersytety w wielu krajach. Master of Science jest popularny po ukończeniu dyplom licencjata. Informatyka jest dziedziną, która gwałtownie wzrosła wraz ze wzrostem rozwoju technologicznego. Zgodnie z definicją, jest to praktyczne i naukowe podejście do obliczeń. Wiąże się to z algorytmami,… Czytaj więcej

Master of Science lub tytuł magistra w dziedzinie nauki jest stopień naukowy dostarczone przez Uniwersytety w wielu krajach. Master of Science jest popularny po ukończeniu dyplom licencjata.

Informatyka jest dziedziną, która gwałtownie wzrosła wraz ze wzrostem rozwoju technologicznego. Zgodnie z definicją, jest to praktyczne i naukowe podejście do obliczeń. Wiąże się to z algorytmami, które dotyczą uzyskiwania, przetwarzania i przedstawiania informacji.

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, jest federacją w Europie środkowo-zachodnia. Kraj składa się z 16 państw, a stolicą i największym miastem jest Berlin.

Znajduje się w Saksonii w Niemczech Drezno. Jest to jeden z kluczowych miast, które mają kulturowe, gospodarcze, polityczne i edukacyjne wpływy w Niemczech. Ma ona kilka renomowanych uczelni w kraju.

Informatyka Drezno - Weź MSc Drezno. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Niemczech
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Hochschule für Technik und Wirtschaft Dresden
Drezno, Niemcy

Czy widzisz swoją przyszłość zawodową w ambitnej działalności naukowej w dziedzinie informatyki stosowanej w coraz bardziej technicznym, cyfrowym świecie? Chciałbyś pracować n ... +

Czy widzisz swoją przyszłość zawodową w ambitnej działalności naukowej w dziedzinie informatyki stosowanej w coraz bardziej technicznym, cyfrowym świecie? Chciałbyś pracować na styku technologii informacyjnej i rozwiązywać złożone problemy w środowisku mediów cyfrowych przy użyciu komputerów? Czy chcesz produktywnie wykorzystać swoje umiejętności w różnych obszarach zastosowań, a także przyczynić się do rozwoju nowych obszarów (badawczych)? W takim razie program magisterski z informatyki stosowanej jest właśnie dla Ciebie! -
MSc
Niemiecki
Ośrodek kształcenia