$close

Filtry

Zobacz wyniki

Informatyka Cyberjaya - programów Informatyka Cyberjaya Informatyka, Cyberjaya

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych. Jak dziedzinie informatyki studiów staje się coraz bardziej powszechne, wiele mieli wątpliwości, że ten kierunek studiów będzie kontynuowany. Dopiero w 1950, że informatyka zaczął by… Czytaj więcej

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

Jak dziedzinie informatyki studiów staje się coraz bardziej powszechne, wiele mieli wątpliwości, że ten kierunek studiów będzie kontynuowany. Dopiero w 1950, że informatyka zaczął być obchodzony jako prawowitego nauki wśród naukowców. To właśnie dzięki tej marki IBM, że ten stał się częścią kultury strumienia głównego.

Malezja jest monarchią konstytucyjną federalna w Azji. Składa się z trzynastu państw i trzech terytoriów federalnych i ma całkowitą ląd z 329.847 kilometrów kwadratowych, oddzielone Morzem Południowochińskim na dwa podobnej wielkości regionów, Półwyspu Malajskiego i Malaysian Borneo.

Cyberjaya oferuje zaawansowane badania w dziedzinie inżynierii, zarządzania, informatyki oraz multimediów Creative. Posiada wiele renomowanych instytucji, takich jak Multimedia University, który kształci studentów zagranicznych z 80 różnych krajów. Posiada również Cyberjaya University College Nauk Medycznych.

Informatyka Cyberjaya - Weź MSc Cyberjaya. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Malezji
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
University Malaysia of Computer Science & Engineering (UNIMY)
Cyberjaya, Malezja

Ten program tworzy informatyków z wystarczającą specjalistyczną wiedzą informatyczną i naukową, którzy mogą skutecznie pracować w multidyscyplinarnych zespołach, aby przekazyw ... +

Ten program tworzy informatyków z wystarczającą specjalistyczną wiedzą informatyczną i naukową, którzy mogą skutecznie pracować w multidyscyplinarnych zespołach, aby przekazywać innowacyjne pomysły poprawiające jakość życia. -
MSc
Język angielski
Ośrodek kształcenia