Filter
Magister nauk ścisłych

Programy Inżynieria mechaniczna, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Magistra lub mgr, jest zaawansowany stopień naukowy, że uczniowie otrzymują po ich wykazać opanowanie określonego kierunku studiów. Magister Inżynierii Mechanicznej jest często poszukiwane, aby absolwenci szybko uzyskać najlepsze pozycje w dziedzinie konkurencji inżynierii mechanicznej.

Studenci, którzy pytają: "Co to ​​jest Magister Inżynierii Mechanicznej?" Przekonają się, że odpowiedź jest szeroki, obejmujący wiele aspektów pracy. Są to zaawansowane badania, analizy, projektowania, tworzenia, rozwoju i utrzymania systemów mechanicznych. Systemy te mogą być stosowane w takich branżach jak transport, automatyki, energetyki i przemysłu lotniczego. Programy typowo obejmują kursy inżynierii i obieralnych technicznych. Niektóre przykłady kursów obejmują Projektowanie, Zarządzanie, mechaniki i materiałów, Inżynieria, biomechanicznej i Lotnictwa Politechniki.Uczniowie często pracują z doradcą, aby stworzyć swoje własne specyficzne ścieżki studiów.

Ten zaawansowany stopień jest korzystne dla studentów, ponieważ przygotowuje się je z głębokiego, nowoczesnego nauczania i umiejętności niezbędnych do konkurowania w dziedzinie inżynierii mechanicznej. Zaawansowany stopień i doświadczenie, które uczniowie uzyskania podczas studiów często otwarte drzwi, że inni uczniowie nie mają dostępu.

Tak jak w przypadku innych programów na całym świecie, koszty ukończenie tego programu waha się od jednej szkoły do drugiej. Studenci powinni być w stanie znaleźć szkołę i program, który pasuje do ich potrzeb.

Absolwentów w tej dziedzinie są często odpowiedzialne za wprowadzanie pomysłów w życie. Biorą wzorów teoretycznych od szkiców na papierze do fizycznej egzystencji.Absolwenci mogą znaleźć oferty pracy w dziedzinie architektury, alternatywnych źródeł energii, nanotechnologii i chemicznego, obronnego i budownictwo, przemysł oraz produktów farmaceutycznych. Z zaawansowanym stopniu w inżynierii mechanicznej, absolwenci znajdą, że mają dostęp do wielu ciekawych i produktywnych kariery.

Istnieją możliwości pracy w tej dziedzinie na całym świecie. Zostań poinformowani o możliwości przeglądając nasze oferty programu i wypełnić formularz prowadzić na tej stronie. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Read More Read Less

112 Results in Inżynieria mechaniczna

University Of Stavanger

Ten program Master of Science w Marine i Offshore Technology ma na celu zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na wykwalifikowanych specjalistów w branży morskiej i morsk ... [+]

Przegląd

Oceany pokrywają ponad 70% powierzchni Ziemi. Jednak wciąż są one niezbadane. Około 97% ziemskiej wody zawiera się w oceanach i morzach połączonych tworząc ogromną masę wody. Złożona inżynieria morska staje się kluczowa przy pozyskiwaniu i odkrywaniu wszystkich zasobów, jakie ocean może przynieść, a także w rozwiązywaniu różnych problemów, które mogą wystąpić podczas tego procesu.

Ten program Master of Science w Marine i Offshore Technology ma na celu zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na wykwalifikowanych specjalistów w branży morskiej i morskiej.

Ten program MSc ma silny międzynarodowy profil z uczniami z całego świata.

... [-]
Norwegia Stavanger
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Norwegia
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Stavanger
    )

)
1
August 2019
Full-time
2 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Jeśli chcesz awansować w wymagającym, wyspecjalizowanym świecie lotnictwa, system Purdue w zakresie zarządzania lotnictwem i lotnictwem pomoże ci rozwinąć niezbędne umiej ... [+]

Jeśli chcesz awansować w wymagającym, wyspecjalizowanym świecie lotnictwa, system Purdue w zakresie zarządzania lotnictwem i lotnictwem pomoże ci rozwinąć niezbędne umiejętności zarządzania i przywództwa.

Nauczeni przez profesorów z wybitnym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym w lotnictwie cywilnym, lotnictwie wojskowym i rolach rządowych, nasze specjalistyczne kursy przygotują Cię do licznych ról w zarządzaniu lotnictwem.

Prognozy gospodarcze sugerują, że stały wzrost wymagań dotyczących podróżujących pasażerów i ładunków lotniczych będzie napędzał dramatyczną ekspansję przemysłu lotniczego i wymaga całkowitej reorganizacji istniejącej architektury systemu transportu lotniczego. Ten rozwój branży generuje szeroką gamę możliwości przywództwa w branży lotniczej dla osób posiadających umiejętności zarządzania w lotnictwie i przemyśle lotniczym, takie jak analiza operacyjna, rozwój systemów bezpieczeństwa, zarządzanie projektami, integracja systemów, zrównoważenie środowiskowe i powiązane umiejętności interdyscyplinarne.... [-]

Stany Zjednoczone West Lafayette
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Stany Zjednoczone
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => West Lafayette
    )

)
1
Otwarta rekrutacja
Full-time
Part-time
11 miesięcy
Online

Czytaj więcej po polsku
Inter American University of Puerto Rico

Wydział Inżynierii Mechanicznej oferuje dwa sposoby stopni mistrzowskich: Master of Science (MS) w Inżynierii Mechanicznej i Master of Engineering (ME) w Inżynierii Mecha ... [+]

Wydział Inżynierii Mechanicznej oferuje dwa sposoby stopni mistrzowskich: Master of Science (MS) w Inżynierii Mechanicznej i Master of Engineering (ME) w Inżynierii Mechanicznej. W każdej modalności dwie specjalizacje oferowane są: lotnicza i energii.

Programy te mają na celu przygotowanie studentów z umiejętności i postaw niezbędnych do wykonania jako skutecznych specjalistów w branży lotniczej i energetycznej specjalności. Studenci specjalizacji Energy są przygotowywane w badaniu kopalnych i odnawialnych źródeł energii. W specjalizacji Aerospace; studenci są oferowane wiedzę niezbędną do pomyślnego przeprowadzenia w przemyśle lotniczym.

[-]
Portoryko Bayamón
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Portoryko
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Bayamón
    )

)
1
August 2019
Full-time
2 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Tufts University - School of Engineering

Celem programu Master of Science (MS) jest zapewnienie uczniom możliwości wzmocnienia ich zaplecza technicznego do prowadzenia udanej kariery zawodowej w zakresie badań i ... [+]

Celem programu Master of Science (MS) jest zapewnienie uczniom możliwości wzmocnienia ich zaplecza technicznego do prowadzenia udanej kariery zawodowej w zakresie badań inżynieryjnych, rozwoju i zarządzania. Wnioskodawcy są dopuszczani do tego programu na podstawie ich kwalifikacji pedagogicznych. Kluczowym wymogiem przyjęcia jest silne wykształcenie akademickie w dziedzinie inżynierii mechanicznej lub pokrewnej dyscypliny technicznej. Departament wymaga również od wszystkich kandydatów przedstawienia ostatnich wyników egzaminu z General Record Examination (GRE).

Wymagania aplikacyjneOpłata za zgłoszenieWznów / CVOsobiste oświadczenieGRE nie jest wymagane w przy... [-]
Stany Zjednoczone Medford
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Stany Zjednoczone
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Medford
    )

)
1
August 2019
Full-time
Part-time
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology

Program studiów MSE jest oferowany przez Katedrę Technologii Kosmicznej, jedną z sześciu katedr Wydziału Aeronautyki i Astronautyki na Technische Universität Berlin. ... [+]

Co to jest MSE?

Międzynarodowy pełnoetatowy program magisterski

MSE (Master of Space Engineering) to międzynarodowy pełnoetatowy program magisterski w dziedzinie inżynierii kosmicznej, który rozpoczyna się w Technische Universität Berlin w kwietniu każdego roku. Celem programu jest kształcenie inżynierów systemów wyposażonych, by stali się liderami w branży kosmicznej.

W katedrze technologii kosmicznej TU Berlin

Kurs jest oferowany przez Katedrę Technologii Przestrzeni na Technische Universität Berlin i łączy doskonałe nauczanie w technologii kosmicznej z zarządzaniem projektami i umiejętnościami międzykulturowymi. Cały program, przez cztery semestry, jest prowadzony w języku angielskim.... [-]

Niemcy Berlin
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Niemcy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Berlin
    )

)
1
April 2019
Full-time
2 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Technische Universität München Asia (TUM Asia)

Przyznawany przez Technische Universität München (TUM), Master of Science in Aerospace Engineering zapewnia absolwentom dogłębną wiedzę w zakresie aerodynamiki ... [+]

TUM Asia Master of Science in Aerospace Engineering (Mgr AE) to program skierowany do wysoko wykwalifikowanych inżynierów, aby sprostać stale rosnącemu zapotrzebowaniu ze strony rozwijającego się sektora lotniczego w Singapurze, Europie i na świecie.

STOPIEŃ NIEMIECKI

Niemcy są znane jako Kraina Idei, a określenie "niemiecka inżynieria" wiąże się z jakością, doskonałością i wielkością techniczną. Połączyć to z kontekstem Azji - Chiny i Indie stanowią już jedną trzecią światowej populacji konsumentów - oraz szerokie rozpowszechnienie technologii wśród azjatyckich konsumentów, nasze programy studiów oferują uczniom przewagę nad zrozumieniem trendów rynkowych.... [-]

Singapur Singapore
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Singapur
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Singapore
    )

)
1
August 2019
Full-time
24 - 24 miesięcy
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
California Polytechnic State University, San Luis Obispo

Program magisterski inżynierii mechanicznej w firmie Cal Poly ma na celu przygotowanie do pracy w badaniach lub projektowaniu produktów. Zapewnia poziom wiedzy na poziomi ... [+]

Opanuj umiejętności projektowania produktów

Witamy w Graduate Education w Politechnice w Kalifornii w San Luis Obispo w Kalifornii

Program magisterski inżynierii mechanicznej w firmie Cal Poly ma na celu przygotowanie do pracy w badaniach lub projektowaniu produktów. Zapewnia poziom wiedzy na poziomie systemu, a studenci mogą wybierać obszar nacisku na podstawie konkretnego obszaru technologicznego. Kandydaci na studia mogą wybrać opcję pracy dyplomowej lub opcję nie do rozwiązania. Absolwenci będą rozwijać kompetencje w dziedzinie zaawansowanej matematyki, sformułować rozwiązania problemów na poziomie systemu oraz rozwijać skuteczne umiejętności w zakresie komunikacji i zarządzania projektami. Możliwości kariery można znaleźć w przemyśle samochodowym, komputerach, elektronice, lotnictwie, obronie, HVAC, naftowej, produkcji żywności i wielu innych dziedzinach.... [-]

Stany Zjednoczone San Luis Obispo
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Stany Zjednoczone
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => San Luis Obispo
    )

)
1
September 2019
Full-time
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)

Program ten łączy w sobie analizę ogólnych zasad budowy złożonego systemu inżynierskiego z udziałem w projektach budowy systemów satelitarnych, dronowych i zrobotyzowanyc ... [+]

Program ten łączy w sobie badanie ogólnych zasad budowy złożonego systemu inżynieryjnego z uczestnictwem w projektach budowy systemów satelitarnych, dronowych i robotycznych. Uczymy studentów, jak znaleźć kreatywne rozwiązania największych wyzwań przemysłu kosmicznego i robotycznego.

Tryby i czas trwania: 2 lata (pełny etat)Termin składania wniosków: 16 lipca 2018 rCzesne: brak czesnego dla kandydatów, którzy przejdą proces selekcjiJęzyk angielskiLokalizacja: Moskwa, Rosja

Nasi absolwenci będą posiadać podstawową wiedzę z zakresu projektowania systemu i praktycznych umiejętności w zakresie tworzenia złożonych systemów. Oni będą w stanie:

wyjaśnić holistyczne spojrzenie na misje kosmiczne i systemywykorzystywać dane kosmiczne dla usług / aplikacji, takich jak nawigacja, EO, TLCopracowuje, projektuje, wdraża i obsługuje systemy kosmiczne, z naciskiem na czujniki kosmiczne, ładunki i systemy pokładoweprzeprowadzać nowe obserwacje i pomiary z kosmosuzaawansowane możliwości eksploracji przestrzeni załogowejzbudować karierę lub stworzyć startup w dziedzinie przemysłu kosmicznego i robotykiStruktura programu:... [-]
Rosja Moscow
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Rosja
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Moscow
    )

)
1
September 2019
Full-time
2 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Manchester Metropolitan University

Kurs obejmuje zaawansowaną teorię nauk mechanicznych, symulację i praktykę. Korzystając ze standardowego oprogramowania, opracujesz złożone modele symulujące takie tematy ... [+]

Przegląd

Kurs obejmuje zaawansowaną teorię nauk mechanicznych, symulację i praktykę. Korzystając z oprogramowania zgodnego ze standardami branżowymi, opracujesz złożone modele symulujące takie tematy, jak dynamiczne systemy wieloczłonowe; systemy termo-płynne i zaawansowane symulacje naprężeń i struktury. Mechanizmy awarii w rzeczywistych systemach i komponentach będą badane poprzez analizę zmęczeniową; będziesz także badał dynamiczne układy wielociałowe i turbulentny ruch dynamiczny płynu. Wybrany projekt specjalistycznych mistrzów stanowi jedną trzecią całego kursu.

Będziesz także uczyć się na podstawie studiów przypadków branżowych. Wszystkie jednostki zapewniają rzeczywiste problemy inżynieryjne, studia przypadków i praktyczne techniki z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i najnowszego, standardowego oprogramowania do projektowania, eksperymentowania i oceny. Jednostki zazwyczaj mają dobrą równowagę pomiędzy pracą praktyczną i teoretyczną. Większość praktycznej pracy opiera się na komputerze.... [-]

Wielka Brytania Manchester
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Wielka Brytania
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Manchester
    )

)
1
September 2019
Full-time
Part-time
1 - 2 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Kennesaw State University

Wnioskodawcy do programu Master of Science ze specjalizacją w inżynierii mechanicznej musi złożyć następujące dokumenty do biura rekrutacji nie później niż opublikowany t ... [+]

Master of Science in Mechanical Engineering

Wnioskodawcy do programu Master of Science z kierunkiem w inżynierii mechanicznej musi złożyć następujące dokumenty do biura rekrutacji nie później niż opublikowany termin ostateczny na semestr, w którym wnioskodawca planuje zapisać:

Oficjalny zapis do wysłania z każdej uczelni lub uniwersytetu.Oficjalna kopia wyników z "Ogólnego testu" z Graduate Record Examination (GRE), jeśli dotyczy, lub osiągnęła łączny GPA licencjata 3,5 lub mieć co najmniej 4 lata "odpowiednie doświadczenie zawodowe lub pomyślnie ukończył Podstawy inżynierii egzamin.Co najmniej dwa (2) zalecenia byłych lub obecnych superwizorów, profesorów lub kolegów zawodowych,1 - 2-stronicowa deklaracja celu opisująca Twoją karierę i cele edukacyjne, orazAktualne CV.Studenci zagraniczni... [-]
Stany Zjednoczone Kennesaw
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Stany Zjednoczone
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Kennesaw
    )

)
1
June 2019
Full-time
Part-time
Online

Czytaj więcej po polsku
PFH Private University of Applied Sciences

Program Master „Kompozyty / kompozyty” skierowany jest do inżynierów i absolwentów matematyki i nauki z doświadczeniem zawodowym, którzy chcą, aby zakwalifikować się w dz ... [+]

kampusKompozyty / kompozytyMaster of Science (mgr)

Program Master „Kompozyty / kompozyty” skierowany jest do inżynierów i absolwentów matematyki i nauki z doświadczeniem zawodowym, którzy chcą, aby zakwalifikować się w dziedzinie materiałów kompozytowych jest w niepełnym wymiarze godzin. Nacisk programu są zwłaszcza z włókna węglowego wzmocnionego tworzywa sztucznego (CFK, powszechnie znanych jako „węglowy”), jak również tworzywa sztuczne wzmocnione włóknem szklanym (GFK).

Badanie można wybrać do udziału w języku niemieckim lub angielskim. Z magistra jesteś otwarcie doskonałe perspektywy zawodowe. Dla wyłącznie dla branży CFK roczny wzrost o 10 procent przewiduje. W związku z tym duże zapotrzebowanie na specjalistów z kompozytów będzie nadal wzrastać w przyszłości jest pewne.... [-]

Niemcy Stade
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Niemcy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Stade
    )

)
1
October 2019
Full-time
Part-time
3 semestry
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
International Accelerator

Master of Science (MS) w programie Mechaniczny jest nastawiona na zapewnienie uczniom i praktykujących inżynierów z zaawansowanych badań w wielu dziedzinach specjalizacji ... [+]

inżynierii mechanicznej

Jak byś się czuł o swoim starszym przedsięwzięcie zostało zaprezentowane ta Smithsonian National Air and Space Museum w Waszyngtonie? Team "FIUAV" przyniósł swój autonomiczny samolot z kamer high-definition oraz pełną komputera pokładowego do Muzeum w kwietniu 2012 roku.

Efektem dwóch semestrach pracy od czterech seniorów inżynieria mechaniczna, system ten udał się do konkursu AUVSI w Madrycie.

Poza tym gwiezdnej projektu, kreatywności i badań na uderzenia mechaniczne zawód Inżynierii zdrowia, badań, produkcji i technologii. Konstrukcja i obróbka mechaniczna jest kluczem do eksploracji kosmosu, kontroli środowiska, obrony, transportu i bioinżynierii.... [-]

Stany Zjednoczone Boston
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Stany Zjednoczone
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Boston
    )

)
1
September 2019
Full-time
Part-time
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Program Mistrza ma na celu wyposażenie studentów w rozległą wiedzę podstawową, dzięki czemu absolwenci mogą wykorzystać tę wiedzę w praktyce, badaniu lub nauczaniu i ciąg ... [+]

Początek studiów Program rozpoczyna każdy semestr letni. Wnioskodawcy posiadający zagraniczne certyfikaty złożyć wniosek do 31 stycznia za pośrednictwem uni-assist eV. Cele programu

Program Mistrza ma na celu wyposażenie studentów w rozległą wiedzę podstawową, dzięki czemu absolwenci mogą wykorzystać tę wiedzę w praktyce, badaniu lub nauczaniu i ciągle ją rozwijać. Obraca się wokół nauczania kompetencji przedmiotowych i społecznych, umiejętności i metod pracy naukowej, aw szczególności przygotowywania studentów do zadań przywódczych.

Ze względu na szybko rozwijającą się wiedzę z zakresu inżynierii mechanicznej, część z nich jest także nabyciem szerokiej wiedzy fachowej na różnorodne dziedziny pracy i specjalizacji. W programie Mistrza odnosi się do działań związanych z dziedzinami... [-]

Niemcy Magdeburg
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Niemcy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Magdeburg
    )

)
1
April 2019
Full-time
3 semestry
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Tallinn University of Technology

Celem programu jest przekazanie uczniom profesjonalnej wiedzy i umiejętności umożliwiających udaną karierę w przyszłości, które są ukierunkowane na technologie inżynierii ... [+]

Celem programu jest przekazanie uczniom profesjonalnej wiedzy i umiejętności umożliwiających udaną karierę w przyszłości, które są ukierunkowane na technologie inżynierii TIK, takie jak mechatronika, robotyka i automatyzacja, które zakładają profesjonalne umiejętności integrowania, prowadzenia i prowadzenia złożonych projektów inżynieryjnych integrujących inteligentne technologie ICT. i technologie sprzętowe do rozwiązywania praktycznych problemów i rozpoczynania nowego biznesu. Program ten jest silnie ukierunkowany na praktyczne, praktyczne projekty i rozwijanie praktycznych umiejętności wspieranych przez laboratoria mechatroniki, robotyki, widzenia maszynowego, automatyzacji itp. Oraz klasy komputerowe.... [-]

Estonia Tallinn
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Estonia
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Tallinn
    )

)
1
September 2019
Full-time
2 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Maastricht School of Management

Mgr Zarządzania i Inżynierii w programie Computer Aided Engineering Mechanical to dwa lata w pełnym wymiarze czasu program inżynierii przemysłowej, które oferuje, z jedne ... [+]

Chcesz pracować w interfejsie technologii, biznesu i przedsiębiorczości?

Jako absolwenci z doświadczeniem do zrozumienia zarówno sztukę procesów zarządzania i złożony inżynierii są bardzo poszukiwane w dzisiejszym świecie uprzemysłowionym, ten kurs Master zaspokaja to zapotrzebowanie. To daje wybór i elastyczność pracować w dwóch powiązanych ze sobą dziedzin coraz dzisiejszej aktywności zawodowej: na styku technologii i biznesu.

inżynierowie przemysłowe stosowane są w szerokim zakresie dziedzin: w tradycyjnych firm produkcyjnych lub w firmach konsultingowych, w instytucjach finansowych lub w przemyśle spożywczym, w firmach logistycznych lub zakładach opieki zdrowotnej. Z korzyścią dla kwalifikacji w zarządzaniu Twój będzie miał dodatkowy wybór i elastyczność w pracy nawet więcej różnych sektorów i zdolności zawodowych.... [-]

Niderlandy Maastricht Niemcy Aachen
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Niderlandy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Maastricht
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Niemcy
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Aachen
    )

)
1
October 2019
Full-time
2 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku