MASTERSTUDIES

Studia niestacjonarne Handel międzynarodowy Canterbury - programów Handel międzynarodowy Canterbury Handel międzynarodowy , Canterbury

Master of Science lub tytuł magistra w dziedzinie nauki jest stopień naukowy dostarczone przez Uniwersytety w wielu krajach. Master of Science jest popularny po ukończeniu dyplom licencjata.

W bardziej zglobalizowanym świecie, szkolenia międzynarodowe może skorzystać każdy, chce zbudować doskonałą karierę w różnych dziedzinach. Ci, studiując handel międzynarodowy może zdobyć doświadczenie i wykształcenie potrzebne do czoła wspólnym wyzwaniom stanowisk takich jak stowarzyszonej rozwoju biznesu i analityka zgodności.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Canterbury to zabytkowe miasto katedralne, a nazwa oznacza "ludzie Kent twierdza 's ". Jest domem dla czterech uniwersytetów i kilku innych instytucji szkolnictwa wyższego, które pokrywają 25% dorosłej populacji Canterbury.

Studia niestacjonarne Handel międzynarodowy Canterbury - Weź Handel międzynarodowy Canterbury. Wszystkie Handel międzynarodowy program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Handel międzynarodowy, Canterbury Filter

Magister ochrony i międzynarodowego handlu dzikich zwierząt

University of Kent, School of Anthropology & Conservation
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Mgr w zakresie ochrony i międzynarodowego handlu dziką fauną i florą zapewnia bazę wiedzy na temat regulacji handlu i zarządzania na poziomie krajowym i międzynarodowym. ...

Czytaj więcej