MASTERSTUDIES.PL

Programy Globalny marketing, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Master of Science lub magistra, jest uznanym międzynarodowo stopień naukowy do tych, którzy zakończyć to, co jest zazwyczaj dwa lub trzy lata zajęć w określonym rygorystyczne polu w opartych na nauce. Master of Science programów ogólnie opierać się na wiedzy zdobytej w programie studiów licencjackich powiązanym.

Tylko to, co jest Magister Global Marketing? To bardzo wszechstronny program zaawansowany stopień bada wszystkie aspekty marketingu i konsumpcjonizmu i przygotowuje absolwentów do pracy w ramach globalnej komunikacji i rynku reklamowego. Wspólne obszary badań w tych programach często zawierają globalnych ekonomii, rynków światowych, komunikacji i etyki międzynarodowych aspektów międzykulturowych, wśród innych obszarach. Choć należy spodziewać pewne różnice z programu do programu, najbardziej podkreślić szeroki zakres badań marketingowych i stosunków międzynarodowych opartych.

Wybrani absolwenci Master of Science w programach Global Marketing stopnia silne skillsets, które są bardzo pożądane dzisiejszych firm globalnych. Wiele osób, że ich możliwości kariery rosną znacznie z zaawansowanym stopniu, jak ich pensje. Inni wybierają podjąć studia magisterskie jako sposób ostatecznie prowadzi doktorską oznaczenie.

Stawki czesnego za studia magisterskie Global Marketing różnią się od szkoły do ​​szkoły i programu. Zaleca się, aby potencjalni studenci kontakt wszystkie szkoły o znaczeniu dla up-to-date stawek czesnego.

Ci, którzy pomyślnie zakończyć te programy są przygotowywane w szerokim zakresie stanowisk wyższego poziomu w ramach gospodarki światowej. Wiele przejść do pracy jako menedżerów, specjalistów public relations, ambasadorów marki i dyrektorów marketingu. Inni wybierają się do zdobywania wyższego wykształcenia lub rozwijającej się dziedzinie e-commerce.Inni absolwenci jeszcze wybrać, aby kontynuować własną dokształcać i jeszcze wyższy stopień naukowy po uzyskaniu Master of Science oznaczenia.

Liczne Master of Science in Marketing istnieje globalnych programów międzynarodowej. Uczniowie są zachęcani do korzystania z naszej bazy danych, aby znaleźć program, który najlepiej odpowiada ich potrzebom. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

 

8 Wyniki z Globalny marketing Filter

Magister Global Marketing Management

Sheffield University Management School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Wrzesień 2019 Wielka Brytania Sheffield

Marketing i zarządzanie w skali globalnej - podziel się swoimi studiami między Wielką Brytanią i Hongkongiem, aby uzyskać kluczowe zrozumienie udanego marketingu na terytoriach międzynarodowych.

M.Sc w Global Marketing Management

Asia Pacific University of Technology & Innovation (APU)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 24 miesiące Październik 2019 Malezja Kuala Lumpur + 1 więcej

Master of Science w Global Marketing Management został zaprojektowany, aby wyposażyć kluczowych menedżerów, kadry kierowniczej wyższego szczebla, kadry kierowniczej, przedsiębiorców i innych specjalistów do kariery w globalnym marketingu poprzez rozwój.

Magister International Marketing

University of Sussex Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Wielka Brytania Brighton

Szybko śledź swoją karierę marketingową dzięki temu intensywnemu kursowi. Będziesz rozwijać praktyczne i specjalistyczne umiejętności marketingowe i badania rynku. Zyskasz międzynarodową perspektywę, niezbędną w dzisiejszym świecie biznesu.

Magister zarządzania globalnym marketingiem (MScGMM)

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Hongkong Kowloon Tong Wielka Brytania Sheffield + 2 więcej

Master of Science in Global Marketing Management (MScGMM) to wspólny program nauczania podyplomowego oferowany przez Departament Marketingu, Hong Kong Baptist University i Management School na Uniwersytecie w Sheffield (Wielka Brytania) na jeden rok w pełnym wymiarze godzin podstawa studiów.

Magister przedsiębiorczości i globalnego marketingu (MScEGM)

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 15 miesiące Styczeń 2021 Hongkong Kowloon Tong Francja Grenoble + 2 więcej

Master of Science in Entrepreneurship and Global Marketing (MScEGM) to wspólne wyróżnienie oferowane przez Departament Marketingu, HKBU i Grenoble Ecole de Management na podstawie 15-miesięcznego pełnoetatowego studium.

Magister marketingu globalnego

Burgundy School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Francja Dijon

Magister marketingu globalnego

Magister marketingu globalnego

Glasgow Caledonian University, London (GCU London)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Styczeń 2020 Wielka Brytania London + 1 więcej

MSc Global Marketing został zaprojektowany, aby zapewnić zintegrowaną wiedzę na temat współczesnych teorii i praktyk stosowanych w branży. Zdobędziesz narzędzia i techniki niezbędne do zbudowania udanej kariery marketingowej w rozwijającym się globalnym środowisku biznesowym.

Magister marketingu międzynarodowego online

The University of Law Business School Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 21 miesiące Październik 2019 Wielka Brytania UK Online + 1 więcej

Magister marketingu międzynarodowego jest przeznaczony dla współczesnych specjalistów ds. Marketingu i jest zgodny z uznanymi standardami Chartered Institute of Marketing. Program oferuje gruntowne podejście do biznesu oraz bardziej specjalistyczne koncepcje i zastosowania zarządzania marketingowego.