MASTERSTUDIES.PL

Globalny marketing Wielka Brytania - programów Globalny marketing Wielka Brytania Globalny marketing

Master of Science lub tytuł magistra w dziedzinie nauki jest stopień naukowy dostarczone przez Uniwersytety w wielu krajach. Master of Science jest popularny po ukończeniu dyplom licencjata.

Pole globalnego marketingu zajmuje się promocją produktów w skali globalnej. Badania w tej dziedzinie może obejmować proces planowania i rozwoju produktów, ich produkcji i wprowadzania ich do obrotu na całym świecie.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Globalny marketing Wielka Brytania - Weź Globalny marketing Wielka Brytania. Wszystkie Globalny marketing i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

5 Wyniki z Globalny marketing, Wielka Brytania Filter

Magister Global Marketing Management

Sheffield University Management School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Wrzesień 2019 Wielka Brytania Sheffield

Marketing i zarządzanie w skali globalnej - podziel się swoimi studiami między Wielką Brytanią i Hongkongiem, aby uzyskać kluczowe zrozumienie udanego marketingu na terytoriach międzynarodowych.

Magister International Marketing

University of Sussex Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Wielka Brytania Brighton

Szybko śledź swoją karierę marketingową dzięki temu intensywnemu kursowi. Będziesz rozwijać praktyczne i specjalistyczne umiejętności marketingowe i badania rynku. Zyskasz międzynarodową perspektywę, niezbędną w dzisiejszym świecie biznesu.

Magister zarządzania globalnym marketingiem (MScGMM)

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Hongkong Kowloon Tong Wielka Brytania Sheffield + 2 więcej

Master of Science in Global Marketing Management (MScGMM) to wspólny program nauczania podyplomowego oferowany przez Departament Marketingu, Hong Kong Baptist University i Management School na Uniwersytecie w Sheffield (Wielka Brytania) na jeden rok w pełnym wymiarze godzin podstawa studiów.

Magister marketingu globalnego

Glasgow Caledonian University, London (GCU London)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Styczeń 2020 Wielka Brytania London + 1 więcej

MSc Global Marketing został zaprojektowany, aby zapewnić zintegrowaną wiedzę na temat współczesnych teorii i praktyk stosowanych w branży. Zdobędziesz narzędzia i techniki niezbędne do zbudowania udanej kariery marketingowej w rozwijającym się globalnym środowisku biznesowym.

Magister marketingu międzynarodowego online

The University of Law Business School Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 21 miesiące Październik 2019 Wielka Brytania UK Online + 1 więcej

Magister marketingu międzynarodowego jest przeznaczony dla współczesnych specjalistów ds. Marketingu i jest zgodny z uznanymi standardami Chartered Institute of Marketing. Program oferuje gruntowne podejście do biznesu oraz bardziej specjalistyczne koncepcje i zastosowania zarządzania marketingowego.