MASTERSTUDIES.PL

Globalny marketing Malezja - programów Globalny marketing Malezja Globalny marketing

Programy magisterskie zapewnia ten sam tytuł tego stopnia - mistrz. Studia podyplomowe, takich jak Masters of Science są skrócone magistra. Master of Science w programie zarządzania lub Master of Science edukacji Zarządu są studia podyplomowe w wspólnym zarządem. Oznacza to, że studenci otrzymują wykształcenie akademickie z głębią refleksji i abstrakcji. Masters zazwyczaj mogą być klasyfikowane jako Master of Science (MSc) lub popularnego Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) zwykle podaje się do skutecznego osiągania studia podyplomowe z nauką lub punktu technicznego konwergencji.

Globalne badania marketingowe składają się z edukacją, jak produkty są projektowane i rozwijane, a następnie strategicznie sprzedawane do ludzi na całym świecie. Studenci mogą wybrać metody i strategie wykorzystywane w tym procesie.

Jeśli potrzebujesz najlepszych warunków nauki w Azji, zapisać się do szkolnictwa wyższego w Malezji.Jest to kraj o bogatej kulturze i działalności wielkich zostawić rozrywkę i zrelaksowany jak studiować w kraju

Globalny marketing Malezja - Weź Globalny marketing Malezja. Wszystkie Globalny marketing i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Globalny marketing, Malezja Filter

M.Sc w Global Marketing Management

Asia Pacific University of Technology & Innovation (APU)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 24 miesiące Październik 2019 Malezja Kuala Lumpur + 1 więcej

Master of Science w Global Marketing Management został zaprojektowany, aby wyposażyć kluczowych menedżerów, kadry kierowniczej wyższego szczebla, kadry kierowniczej, przedsiębiorców i innych specjalistów do kariery w globalnym marketingu poprzez rozwój.