MASTERSTUDIES

Globalny marketing Hongkong - programów Globalny marketing Hongkong Globalny marketing

Magister lub Master of Science, jest jedną z nazw stopni dwa najbardziej popularne licencjackich. Międzynarodowe uznanie, mgr jest zwykle przyznawane po około czterech latach rygorystyczne badania w to, co jest zazwyczaj oparte na polu nauki.

Globalny marketing to proces opracowywania pomysł na produkt i tworzenia tego produktu na całym świecie, której celem jest osiągnięcie na rynku międzynarodowym. Uczniowie w tej dziedzinie mogą dowiedzieć się o kluczowych strategii i metod.

Hong Kong, znalazł się na południowym wybrzeżu Chin, kraj ten jest jednym z dwóch specjalnych regionów administracyjnych w Republice Chin. Hong Kong 's szkolnictwa wyższego znajduje się w strukturze Anglii, jak również systemów międzynarodowych. Jest on zarządzany przez kraj 's Bureau.

Globalny marketing Hongkong - Weź Globalny marketing Hongkong. Wszystkie Globalny marketing i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Globalny marketing, Hongkong Filter

Magister przedsiębiorczości i globalnego marketingu (MScEGM)

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business
Hongkong, Kowloon Tong
MSc
01 Jan 2021
<
W pełnym wymiarze godzin
<
15 miesiące
31 May 2020
Język angielski
Stacjonarne

Master of Science in Entrepreneurship and Global Marketing (MScEGM) to wspólne wyróżnienie oferowane przez Departament Marketingu, HKBU i Grenoble Ecole de Management na podst ...

Czytaj więcej

Magister zarządzania globalnym marketingiem (MScGMM)

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business
Hongkong, Kowloon Tong
MSc
01 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Stacjonarne

Master of Science in Global Marketing Management (MScGMM) to wspólny program nauczania podyplomowego oferowany przez Departament Marketingu, Hong Kong Baptist University i Man ...

Czytaj więcej