MASTERSTUDIES

Globalny marketing Francja - programów Globalny marketing Francja Globalny marketing

Master of Science jest okazją dla absolwentów, aby uzyskać zaawansowane umiejętności badawcze i wiedzę w profesjonalnym środowisku uczenia się.Master of Science (MS) stopnia może dostarczyć podstaw wiedzy i kompetencji kluczowych you 'll potrzebują całej swojej karierze

Studenci studiujący pole globalnego marketingu mogą dowiedzieć się o marketing na poziomie międzynarodowym. Mogą zbadać cały proces, począwszy od planowania i produkcji w celu promowania produktów na rynku światowym.

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

Globalny marketing Francja - Weź Globalny marketing Francja. Wszystkie Globalny marketing i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Globalny marketing, Francja Filter

Magister marketingu globalnego

Burgundy School of Business
MSc
<
W pełnym wymiarze godzin
22 Jun 2020
Język angielski
Stacjonarne

Magister marketingu globalnego

Czytaj więcej