MASTERSTUDIES.PL

Globalny marketing Francja - programów Globalny marketing Francja Globalny marketing

Master of Science jest okazją dla absolwentów, aby uzyskać zaawansowane umiejętności badawcze i wiedzę w profesjonalnym środowisku uczenia się.Master of Science (MS) stopnia może dostarczyć podstaw wiedzy i kompetencji kluczowych you 'll potrzebują całej swojej karierze

Studenci studiujący pole globalnego marketingu mogą dowiedzieć się o marketing na poziomie międzynarodowym. Mogą zbadać cały proces, począwszy od planowania i produkcji w celu promowania produktów na rynku światowym.

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

Globalny marketing Francja - Weź Globalny marketing Francja. Wszystkie Globalny marketing i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Globalny marketing, Francja Filter

Magister przedsiębiorczości i globalnego marketingu (MScEGM)

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 15 miesiące Styczeń 2021 Hongkong Kowloon Tong Francja Grenoble + 2 więcej

Master of Science in Entrepreneurship and Global Marketing (MScEGM) to wspólne wyróżnienie oferowane przez Departament Marketingu, HKBU i Grenoble Ecole de Management na podstawie 15-miesięcznego pełnoetatowego studium.

Magister marketingu globalnego

Burgundy School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Francja Dijon

Magister marketingu globalnego